728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  21 Ocak 2017 Cumartesi

  Microsoft mahthematics programında formül aracı kullanımı


  Oldukça kapsamlı ve kullanışlı olan ücretsiz olarak bir çok matematiksel araç sunan programın formül aracının kullanımı.

  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Başlarda ücretli olan program daha sonra microsoft tarafından ücretsiz hale getirildi.  Dahili olarak pek çok özelliğe, gelişmiş bir hesap makinesine, 2 ve 3 boyutlu grafik çizim birimine sahip olan program denklem çözümlerini bile adım adım yapabiliyor.

  Kurulum ve kullanım bilgileri için tıklayınız.

  Videodan oldukça kullanışlı bir araç olan formül aracının kullanımını izleyebilirsiniz.

  Bora Arslantürk
  boramat@gmail.com


  etiketler:  microsoft matematik, microsoft matematik kullanımı, microsoft matematik kurulumu, microsoft matematik ile denklem çözümü, microsoft matematik araçları, microsoft mathemetics download, microsoft mathemetics indirme linki, microsoft mathemetics indirme, microsoft mathemetics kullanımı, microsoft mathemetics video ders, microsoft mathematics ekşi, microsoft mathematics türkçe, microsoft mathematics nedir, microsoft mathematics 32 bit, microsoft mathematics 4, microsoft mathematics 64 bit, microsoft mathematics indir, microsoft mathematics gezginler, Microsoft mahthematics programında formül aracı kullanımı, Microsoft mahthematics programında formül aracı kullanımı
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Microsoft mahthematics programında formül aracı kullanımı Rating: 5 Reviewed By: Bora Arslantürk
  Scroll to Top