Limon suyu ve Sarımsak mucizesi - özeldersci

son haberler


Post Top Ad

1 Mart 2017 Çarşamba

Limon suyu ve Sarımsak mucizesi


Limon suyu ve Sarımsak mucizesi yapılışı, kullanım şekli ve faydaları...

Elimizin altında olan mucizeler "limon" ve "sarımsak"
Özellikle Rus doktorların tavsiye ettiği kalp ve damar hastalıkları reçetesi mucizevi sonuçlar veriyor.
Bitkilerle doğal tedavi yöntemine son derece önem veren Rus tıp dünyası, bu formülü yüzlerce yıldır kullanıyor ve son derece başarılı sonuçlar elde ediyor.

 Limon suyu ve sarımsakla yapılan karışım, damar sertlikleri, damar yağlanması, damar tıkanıklıkları ve tansiyon gibi sorunları kalıcı olarak ortadan kaldırıyor.

Türkiye'deki bazı doktorlar da hastalarına bu formülü öneriyor.

Peki, bu öneriyi evde yapabilir miyiz?

Tabi…

Şöyle:

- 2 Litre hiç su katılmamış sıkılmış limon suyu…

- 40 diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsak (Mümkünse Anadolu'da yetiştirilmiş ithal olmayan sarımsaklardan)biliyorsunuz Çin malı sarımsaklar ortada kol geziyor. Ben kendi bahçemde yetiştirdiğim sarımsakları kullanarak bu karışımı yaptım.

- Ağzı sıkı kapanan koyu renkli -ışık almayan- bir kavanoz (2 litrelik pet şişeler de kullanılabilir, ama cam kullanmanız tavsiye edilir)
Hazırlanışı:

2 Litrelik kavanozu dolduracak kadar limon satın alın. Tabi bahçenizde varsa oradan da toplayabilirsiniz. Limonların suyunu iyice sıkıp şişeye doldurun. Soyulmuş 40 diş orta boy sarımsağı yıkamadan ve ezerek limonun içine atıp şişenin kapağını sıkıca kapatın. 25 gün boyunca normal serin bir yerde tutun ve her gün birkaç kez çalkalayın. Yaklaşık 25 gün sonra sarımsakların limon suyunun içinde eridiğini göreceksiniz.

25 gün sonra hazır hale gelen karışımdan her sabah kahvaltıdan yarım saat önce yarım çay bardağı için. Bunu hergün düzenli olarak ve mümkünse aynı saatte yapın.

Bu karışımın içine asla başka bir madde (şeker, tuz, tatlandırıcı vs. katmayın)

Karışımın yüzde 100 kanıtlanmış faydaları…

1- Tüm damar iltihaplarını (vasküler) tedavi ediyor, tıkanan damarları açıyor, damar sertliklerini ve hipertansiyonu önlüyor.

2- Kolesterol ve lipidi düşürüyor, zararlı yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verdiriyor (bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını sağladığı için iştahı açıyor.), vücuttaki şeker oranını dengeliyor, pankreasın yenilemesini sağlıyor. Özellikle şeker hastalarının kullanması tavsiye ediliyor.

3- Böbrek ve safra taşlarını eritiyor, idrar söktürüyor, vücuttaki şişkinliği yok ediyor ve dokularda ödem oluşmasını engelliyor.

4- Helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve onikiparmak bağırsağı ülserinin kesin tedavisini yapıyor.

5- Tüm romatizmal iltihabi önlüyor, her tür romatizmal ağrıları dindiriyor, kireçlenmeyi önlüyor, eklem yüzeylerinin yenilenmesini sağlıyor ve her türlü ağrıyı kesiyor.

6- Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerini yeniliyor, sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını artırıyor, felç ve inme riskini azaltıyor.

7- Vücudun bağışıklık sistemini son derece mükemmel hale getiriyor ve her türlü alerjiyi, özellikle de damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden engelliyor. Kanser oluşumlarına karşı tüm vücudu koruyor.

Bu faydaları sıralayanlar Rus bilim adamları. Buna destek veren Türk bilim adamları da mevcut. Özellikle Prof. Dr. Erol AVŞAR’ın anlattıkları karışımı çok daha değerli kılıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

saygıdan uzaklaşmayalım lütfen

son haberler

Post Top Ad