Uzaylıların Kanıtı ! - özeldersci

son haberler


Post Top Ad

17 Mart 2017 Cuma

Uzaylıların Kanıtı !


Uzaylıların varlığına dair en büyük delil.

Bilim insanları tarafından bulunan 250.000 yaşındaki eser, uzaylıların eski çağlarda Dünya’ya gelmiş olduğunun en büyük kanıtlarından birisi olarak görülüyor.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Uzaylıların Dünya’yı ziyaret ettiğiyle ve hatta eski çağlarda yaşamış olan insanlarla bir şekilde bağlantı kurduğuna dair söylemleri sıklıkla duymuşsunuzdur. Eğer duyduklarınıza inanmadıysanız veya daha fazla kanıtın iyi olabileceğini düşünüyorsanız, bu haberimize bayılacaksınız.


Yukarıda görmüş olduğunuz eser, pek belli olmasa da yaklaşık 250.000 yaşında. Şeklinden de anlayabileceğiniz gibi özenle biçimlendirilmiş olan bu eser, uzaylıların asırlar önce gezegenimize uğradıklarının en büyük kanıtı olarak görülüyor. Bunun nedeni ise eserin alüminyumdan üretilmiş olması.


Bilim insanları tarafından yapılan araştırmalara göre bu gizemli eserin yaklaşık yüzde 90’ı alüminyumdan, geri kalan yüzde 10’u ise başka metallerden oluşuyor. Alüminyumun ilk olarak 1825 senesinde Danimarkalı kimyager Hans Christian Orsted tarafından ayrıştırılarak üretildiği düşünüldüğünde, eserin gerçek gizeminin üretim tarihinde saklı olduğu anlaşılıyor.

1973 senesinde Mures Nehri’nin tabanında bulunan eser, “Auid artifact” ismiyle anılıyor. 20 cm uzunluğa, 12 cm genişliğe ve 7 cm kalınlığa sahip olan bu eserin kim tarafından, ne amaçla ve nasıl üretildiği hala bilinmiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

saygıdan uzaklaşmayalım lütfen

son haberler

Post Top Ad