Kartpostallık sonbahar görüntüleri - özeldersci

son haberler


Post Top Ad

3 Ocak 2019 Perşembe

Kartpostallık sonbahar görüntüleri
Oylat'ta kartpostallık görüntüler. 

Herhangi bir resme tıklayarak galeriyi gezebilirsiniz.SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Bursa'da bulunan Oylat Şelaleleri, doğası ve sonbahardaki renk cümbüşüyle adeta görsel şölen sunuyor.
Bursa'nın İnegöl ilçesine bağlı Oylat, kaplıcalarıyla şifa dağıtırken mağara ve şelaleleriyle de ziyaretçilerin ilgisini çekiyor. Sonbaharın gelmesi ile çok sayıda ağacın yaprakları rengini yeşilden sarı ve kırmızının farklı tonlarına çevirirken, Bilecik'ten Oylat'a gelen doğa yürüyüşçüsü ve fotoğrafçısı Uğur Özçelik, o anları ölümsüzleştirdi.Oylat Şelalesinde oluşan kartpostallık "sonbahar" görüntüleri, görenleri hayran bıraktı. Oylat'ta kartpostallık görüntüler Oylat'ta kartpostallık görüntüler

   


 Oylat'ta kartpostallık görüntülerBitlis'te sonbahar


Bitlis'in Hizan ilçesinde sonbahar gelişiyle sararan doğa, renkli görüntüler oluşturuyor.Yeşili bol olan Hizan, mevsimin değiştirdiği bitki örtüsüyle doğa severler için görsel bir şölen sergiliyor.

Ordu'da sonbahar

Ordu'nun Fatsa ve Perşembe ilçelerindeki son bahar görüntüleri,

Ordu'da sonbaharSarı, mavi ve yeşilin farklı tonlarıyla görenleri adeta büyülüyor.


  

Ordu'da sonbahar


Ordu'da sonbaharIğdır'da sonbahar


Iğdır'da sonbaharIğdır'da, sonbaharın gelmesiyle kayısı bağlarındaki ağaçlar, yapılan hasatın ardından eşsiz güzellikler sunuyor.

Bursa'da sonbaharBursa'da son baharın gelmesi ile doğada renk cümbüşü yaşanıyorBursa'da sonbahar
Bursa- Ankara yolu üzerinde bulunan ormanlık alanda içinde sarı, yeşil ile kızıl tonlara bürünmüş ağaçlar, güzel görüntüler oluşturdu.

Kastamonu'da sonbahar Kastamonu'da sonbaharDoğa severler, ormanlık alanda yürüyüş yapıp mevsimi değerlendirirken, fotoğraf tutkunları da renk cümbüşünü ölümsüzleştirmek için doğa gezileri düzenliyor.

Artvin'de sonbaharArtvin'in Şavşat ilçesi sonbaharın renkleri ile renk cümbüşü yaşanıyor.

Artvin'de sonbahar


Zirvelerden doğup vadi boyunca akan akarsular ziyaretçilerini etkiliyor.Artvin'in Şavşat ilçesinde sonbaharın renkleri ile beyaz örtünün bütünleşmesi ziyaretçilerine ayrı bir keyif veriyor.Ankara'da sonbahar


Ankara'nın Beypazarı ilçesinde sonbaharın gelmesiyle doğada renk cümbüşü yaşanmaya başladı.
  
Kaçkar Dağları'nda sonbaharNadir bitki türleri, ormanları, yaban hayatı, buzul gölleri ile ziyaretçilerine eşsiz güzellikler sunan Kaçkar Dağları Milli Parkı'nda sonbahar yerini kışa bırakmaya başladı. Kaçkar Dağları'nın en değerli yaylaları arasında gösterilen Pokut ve Sal Yaylalarında sonbahar yaşanırken 2 bin 400 rakımlı Huser Yaylasına yağan kar, doğa ve fotoğraf tutkunlarının ilgi odağı oluyor.

SABAH

son haberler

Post Top Ad