PC için S Note ile senkronize çalışın - özeldersci

son haberler


Post Top Ad

27 Temmuz 2017 Perşembe

PC için S Note ile senkronize çalışınSamsung telefon veya tablet sahibi iseniz senkronize çalışmak için S Note'u mutlaka PC nize indirmelisiniz.

Senkronizasyon için samsung hesabı da kullanabiliyorsunuz, evernote hesabı da ama evernote paralı ve ücretsiz kısmı günlük 50 mb civarlarında komik bir sınıra sahip olduğu için samsung hesabı ile çalışmanız daha doğru olacaktır.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Samsung cihaz kullanıcılarının aşina olduğu  s note uygulamasının pc versiyonu olduğunu da biliyor musunuz?Özellikle "note" serisi tablet ve telefonlar ile kalem dijital dünyaya adeta geri döndü.

Tabi ki beraberinde de uygulamalar getirdi.


Bu uygulamalardan biri de "s note" uygulaması ve her sene git gide gelişti.


Başlangıçta pc versiyonu yoktu, daha sonra sadece bazı samsung pc lerde bilgisayar ile beraber geldi ama artık tüm pc ler için indirilebilir durumda.


Peki S note PC neden önemli?


Note serisi kalemli bir telefonunuz var diyelim. Bir proje üzerinde çalışıyorsunuz ve fırsat buldukça telefonunuzdaki s note uygulaması ile genel bir şablon oluşturduğunuz ve aklınıza gelen fikirleri, kavramları telefonunuzun kalemi ile gün içinde fırsat budukça not alıyorsunuz.
Eve gittiniz artık telefonda değil tablet ile devam etmek istiyorsunuz ve online senkronize olduğu için tablet üzerinde aynen kaldığınız yerden dökümanı geliştirmeye davem edebiliyorsunuz.
Projeyi artık profesyonel hale getirmek istiyorsunuz, mesela bir matematik kitabı yazdığınızı düşünelim, döküman olgunlaştı belli bir seviyeye geldi ve bunu artık indesign gibi bir programda profesyonel olarak yazacaksınız. İşte burada yardıma s note pc versiyonu yetişiyor bilgisayarınızda açıp ekranı ikiye bölerek çalışmanıza tek cihazla rahatlıkla devam ediyorsunuz.Sonuç itibari ile ister telefon, ister tablet, ister pc de kaldığınız yerden çalışmaya devam edebiliyorsunuz.

Pc versiyonu da aynen android versiyonu gibi kalem destekli ve aynı özellikler var.


PC SNote u indirinBora Arslantürk - boramat@gmail.com

son haberler

Post Top Ad