Video eğitim hazırlama kursu - özeldersci

son haberler


Post Top Ad

8 Ocak 2018 Pazartesi

Video eğitim hazırlama kursu


Bu kursun hedef kitlesi; en az bir konuda uzman olan, uzman olduğu konu ile ilgili ses ve görüntü kalitesi yüksek video eğitim seti hazırlamak, hatta belki de ek gelir elde etmek isteyen kişilerdir.

Video eğitim hazırlama ile ilgili bana çok sayıda soru geliyor ve en az bir konuda (mesleki uzmanlık, bir programlama dilini bilme, bir programa hakim olma, yemek tarifleri hazırlama vs.) uzman olan kişilere "video eğitim hazırlama" öğretimi hedefleyen bir kurs hazırlama kararı aldım.

Video eğitim hazırlama ile ilgili interneti araştırdığımda; yeterince detaylı, kapsamlı bir eğitim olmadığını gördüm. Yani parça parça bilgiler var ama a dan z ye gerekli bilgiler, ses görüntü ayarları, kullanılacak programlar, kullanılacak ekipmanlar, kullanılacak yöntemler, video editleme vs içeren bir eğitim yok.

Neden video eğitim hazırlama kursu?

Piyasada sayısız bilgi kirliliği var ve istenilen bilgiye ulaşmak ciddi zaman kaybına yol açıyor.

Bu kurs ile gerekli bilgiler, uygulamalar, programlar, yöntemler kısa sürede öğrenilebilir.

Hazırlamak istediğiniz eğitimi hangi yöntemle, hangi programlarla ve ne şekilde hazırlayabileceğiniz ile ilgili tüm bilgilere kısa sürede bu video eğitim ile ulaşabilirsiniz.

İnternet ortamının önemi

Artık internet çok büyük bir alan, sosyal medya gerçek medyadan daha etkili, insanlar eğitimlerini gittikçe daha çok olarak internet üzerinden alıyorlar dolayısı ile yol ve zaman kaybı olmuyor, alışverişler daha çok internetten yapılıyor...

Dolayısı ile bu dijital ortamda alanınızla ilgili profesyonel kalitede video eğitimler ile bir an önce yer alıp, geniş kitlelere ulaşabilir ve hatta ek gelir elde edebilirsiniz.

İsterseniz video eğitiminizde seçtiğiniz videoları ücretsiz göstererek tanıtıp, kursu ücretli yayınlayabilir, isterseniz ücretsiz yayınlayarak reklam gösterimi ile gelir elde edebilirsiniz veya tamamen ücretsiz bir eğitim seti hazırlayıp insanların gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Kurs bitiminde ne olacak?

Video eğitim hazırlamak isteyenler, hangi yöntemlerle hazırlayacaklarını, hangi ekipmanı kullanacaklarını, ses ve görüntü kalitesinin nasıl ayarlanacağını, oluşturulan videonun bilgisayar ortamında düzenlenmesi, intro ekleme, görsel işaretleyiciler, efektler eklenmesi, nette yükleneceği ortamlar, reklam ve satış geliri elde etme yöntemleri kursun reklam yöntemi ile tanıtımı, site kurulumu, facebooktan faydalanma, tüm bu işleri yaparken kullanılacak en iyi yazılımların hangileri olduğu, kurulum ve kullanımlarını detaylı olarak öğrenmiş olacaklar.

Rahatlıkla kaliteli video eğitim hazırlayabilecek, tanıtabilecek ve yayınlayabilecekler.

Ücret ?

Takdir edersiniz ki bu kursa ciddi emek ve zaman harcıyorum hazırlarken, video çekme, düzenleme, hata olduğunda tekrar çekme, nete yükleme vs...
Ayrıca bu kurs ile kendim yıllar sonucu geldiğim seviyeye belki de çok daha kısa sürede sizleri getirme imkanı oluşuyor, yani bazen saatlerce günlerce araştırıp bulduğum bilgiler , çözümler de bu kursta tabi ki anlatılacak ve ciddi bir zaman kazancı oluşacak öğrenenler için.

Video eğitimlerin en büyük amacı öğrenene ciddi zaman kazandırması ve eğitimin kısa sürede gerçekleşmesidir. yoksa kendiniz araştırarak da öğrenebilirsiniz ama zaman uzar.

Tüm bu durumlar ışığında kurs ücretlidir.

Satın alma

1) havale-eft ile (en uygun fiyat)

Buradaki hesaplardan birine 40 TL yatırdıktan sonra, udemy.com sitesine bilgisayar ile girerek mail+şifre ile üye oluyorsunuz, daha sonra 
  • isim
  • ücretin hangi hesaba yatırıldığı
  • udemy.com sitesine üye olunan mail+şifre

bilgilerini boramat@gmail.com adresine mail atıyorsunuz üyelik işlemlerinizi biz gerçekleştiriyoruz, isterseniz üye olduktan sonra şifrenizi değiştirebilirsiniz.

2) udemy sitesi üzerinden

Kurs ücreti indirimli olarak kupon kısmına "ERKEN50" yazılarak 50 TL dir ve zaman sınırı yoktur, ömür boyu kursa üye olursunuz. Normal fiyatı 150 TL dir.

Buraya tıklayarak kursa indirimli (kod girilmiş olarak) ulaşabilirsiniz, isterseniz satın almadan önce örnek videoları izleyebilirsiniz.

3) sanalpazar üzerinden (kredi kartı + taksit)

Buradan sanal pazar satış ilanına ulaşabilir, tanıtım videosunu izleyebilir ve taksitle alabilirsiniz. 

Sorular olursa boramat@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

son haberler

Post Top Ad