Note Açıklaması ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

31 Temmuz 2017 Pazartesi

Note Açıklaması !


Samsung'un "phablet" olarak adlandırılan akıllı telefon ve tablet hibriti modeli Galaxy Note 8 hakkında önemli açıklamalar geldi ve firmanın hedefleri belli oldu.

Bu önemli açılmaları sizle paylaşmadan önce telefonun çok övüldüğünü ve eğer övüldğünü gibiyse Samsun Note 7 patlmasını mecazi anlamda Note 8 yaşayabilir.


İlk kez 2011 yılında karşımıza çıkan akıllı telefon ile tablet hibriti Galaxy Note modeli cihazlar büyük bir başarı elde etmişti. 

Galaxy Note 7'de yaşanan batarya problemleri serinin adını lekelemiş olsa da, Galaxy Note 8'i merakla bekleyen kişilerin sayısı da az değil.

Galaxy Note 8, bir akıllı telefondan daha fazlası!
Samsung bugün Galaxy Note 8 hakkında önemli açıklamalar yaptı ve cihazın daha önce görülmemiş derecede gelişmiş multimedya yeteneklerine sahip olacağını ve bu multimedya öğelerini tüketmek için piyasadaki en iyi tercihin Galaxy Note 8 olabileceğini söyledi.


Samsung açıklamasında, "2011 yılında ilk kez piyasaya sürülen Galaxy Note serisi bugüne dek birçok multimedya tüketim aracıyla birlikte üretildi. Geniş ekran ve yalnızca bu cihaza özel S Pen ile bu alanda tartışmasız lider olmayı başardı. 

Galaxy Note 8 ise bugüne dek görülmemiş derecede zengin ve gelişmiş multimedya özelliklerine sahip olacak." cümlelerini sarfetti.

Bu açıklamanın dışında ise herhangi bir ipucu verilmediğini belirtmemiz gerekiyor. 

Yani bu multimedya özelliklerinin ne olacağı konusunda herhangi bir fikrimiz yok ama 23 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek olan tanıtım etkinliğiyle birlikte bu konuda çok daha rahat bir şekilde konuşabileceğimizi belirtelim.


Post Top Ad