İşte Burak Özçivit'in Merak Edilen Babası! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

1 Ağustos 2017 Salı

İşte Burak Özçivit'in Merak Edilen Babası!


Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, babasını 'Kardeşim Benim 2' filminin kadrosuna aldı.

Böylelikle hem daha fazla zaman geçirecekler hem de sette kendini daha iyi hissedecek.

Böylelikle Burak Özçivit'in yakışıklılığını nereden aldığı da ortaya çıktı.Taze damat Burak Özçivit, babasını "Kardeşim Benim 2" filminin kadrosuna aldı. Sevilen oyuncu Burak Özçivit, önceki gün Assos’taki setten bir kareyi sosyal medya hesabından paylaşarak, “Baba-oğul çalışmaya devam” notunu yazdı. Ünlü oyuncu Burak Özçivit, daha önce de babasıyla birlikte olduğu bir fotoğrafını "Kadro tamam" notuyla sosyal medya hesabından yayınlamıştı.Sosyal medya hesabından eşi Burak Özçivit'le olan fotoğrafını paylaşan yeni gelinFahriye Evcen, "Gülen yüzüm, Can içim" notunu yazdı. 

Geride bıraktığımız 29 Haziran’da rüya gibi bir düğünle dünyaevine giren ve daha sonra balayı için Maldivler’e giden Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti, Türkiye’ye dönüş yaptı. 

Başarılı oyuncu Fahriye Evcen'in İstinye’de bulunan evine taşınan ünlü oyuncu Burak Özçivit, genç kızların sevgilisi Murat Boz’la başrol oynadığı ‘Kardeşim Benim 2’nin çekimleri için Assos’a gitti. 

Fahriye Evcen ise, yeni dünyaevine girdiği Burak Özçivit'ten ayrı kalmanın üzüntüsünü sosyal medya paylaşımıyla ortaya koydu.

Taze gelin Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit'le birlikte çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak, “Gülen yüzüm, Can içim" notunu yazdı.


Post Top Ad