Vikings Yeni Sezon Fragman ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

24 Temmuz 2017 Pazartesi

Vikings Yeni Sezon Fragman !


Vikings 5. sezon fragmanı sonunda yayınlandı. Yayınlanan Viking 5. sezon fragmanında gördüğümüz gibi bizleri birbirinden bol aksiyonlu sahnelerin beklediğini görmekteyiz!

İzleyebilceğiniz en iyi aksiyonlu fragmanlardan biri desek yanılmış olayız heralde tabi fragmandan daha çok heyecanlandıran 5.sezonun geliyor olması tabiki de.


Vikings 5. sezon fragmanı yayınlandı!
Vikings 5. sezon fragmanı Comic Con etkinliğinde boy gösterdi. Başlaması merakla beklenen dizilerden biri olan Vikings, için yayınlanan 5. sezon fragmanının da tabiri caizse, yer yerinden oynuyor.

Vikings 5. sezonda bizleri aksiyona doyuracak!
Yeniden seyircileri ekran başına kilitleyecek olan Vikings'in beşinci sezonunda kardeşlerin arasındaki sivil savaşlar damgasını vuracak.Dengelerin tamamen değişeceği bir sezon ile bizleri karşılayacak olan dizi, Rangar Lothbrok'un ölümünü üzerine darmadağın olan Viking Krallığı'nın geri bir araya gelişindeki büyük ses getirecek olaylara tanıklık edeceğiz. 

Ayrıca yeni sezonda, Ivar the Boneless'in Lagertha'ya açmış olduğu intikam savaşında bolca kanlı sahnelerinde bizleri beklediğini görmekteyiz.

Kin ve öfkenin kol gezeceği sezonda birbirinden heyecanlı sahnelerin beraberinde ise birçok sürpriz de izleyicileri bekliyor.    

İyi seyirler dileriz!


Post Top Ad