Chester Bennington'ın İntiharında İlginç Detay ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

21 Temmuz 2017 Cuma

Chester Bennington'ın İntiharında İlginç Detay !


Dün akşam Los Angeles’taki evinde kendini asmış halde bulunan Linkin Park’ın vokali Chester Bennington’ın öldüğü gün, en sevdiği arkadaşı Chris Cornell’ın da doğum günüydü.

Açıkçası benim de sevdiğim bir vokal olan Chester gerçekten başarılı bie vokaldi, açıkçası söyleyecek çok söz yok ...


Çoğumuzun ergenliğinde büyük bir alan kaplayan Linkin Park ve onun meşhur vokali Chester Bennington, dün akşam Los Angeles’taki evinde kendisini asarak intihar etmişti. 

Henüz 41 yaşında olan ve daha çok albümlerini dinleyeceğimizi düşündüğümüz Bennington’ın ölümü, kendisini seven ya da sevmeyen herkesi derin bir üzüntüye boğmuştu. 

Psikolojik rahatsızlıklarının olduğu ve uyuşturucu bağımlılığından kurtulmak için tedavi aldığı bilinen Bennington’ın öldüğü gün, Audioslave’ın vokali Chris Cornell’ın doğum gününe denk geldi.


Shocked and heartbroken, but it's true. An official statement will come out as soon as we have one.

Grubun diğer üyesi Mike Shinoda'nın üzüntüsünü dile getirdiği tweet

Bu tesadüf, aslında bir tesadüften fazlasının olduğu anlama gelebilir. 

Zira bu iki isim çok yakın arkadaşlardı ve Cornell, hatırlayacağınız üzere 18 Mayıs 2017’de hayatını kaybetmişti. Üstelik o da hayatına Bennington gibi intihar ederek son vermişti. 

Bennington ise Chris Cornell’ın cenazesine katılmış ve Hallelujah’ı söylemişti. Hayatında büyük bir yeri olduğunu ve her defasında kendisine olan saygısını dile getirdiği Cornell’ın ölümü, Bennington’ı derinden yaralamıştı. 

İntihar ettiği günün Cornell’ın doğum günü olması ise Bennington’ın bunu önceden planladığını gösterir nitelikte. Kısacası bu bir tesadüf mü yoksa önceden planlanan bir şey mi emin değilim, fakat gerçek olan şu ki bu yıl tıpkı geçtiğimiz yıl gibi hiç ummadığımız anda ve ummadığımız kişilerden ölüm haberleri aldık… Bu vesileyle Türk popunun unutulmaz isimlerinden Harun Kolçak’ı da rahmetle anıyoruz.


Post Top Ad