WhatsApp'da 'Mavi Tik' Olmadan Gelen Mesajları Okuma! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

22 Haziran 2017 Perşembe

WhatsApp'da 'Mavi Tik' Olmadan Gelen Mesajları Okuma!


WhatsApp'da 'Mavi Tik' Olmadan Gelen Mesajlar Nasıl Okunur? 

Okunabilir mi? 

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Eğer merak ediyorsanız haberimize geçelim. 

Devamı haberimizde....


WhatsApp'da sayısız ilişkiyi ayıran mavi tik'i kolaylıkla aşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlemi anlattık.

Bu özelliği zaten bildiğini söyleyen kişiler olduğu kadar, bu özelliği bilmediğini ve işine yarayacağını söyleyen kişiler de oldu. Bizim de aklımıza yeni bir tüyo vermek geldi. Madem mavi tık olayını herkes biliyor. Bizde sizlere karşıdakine mavi tık gitmeden mesajları okumanın son derece basit bir tüyosunu verelim istedik. Binlerce ilişkinin bitmesine sebep olan WhatsApp mavi tık özelliğini geçmenin çok kolay bir yolu var. Belki bunu da biliyorsunuz, ancak bu haberimizin dündeki habere nazaran çok daha az bilindiğini düşünüyoruz. En iyisi biz gelelim tüyomuza.

WhatsApp’da Karşıdaki Kişiye Mavi Tık Gitmeden Mesajları Okuma


Karşıdaki kişiden bir mesaj geldiğinde bu mesajı direk bildirim kısmından okuyabilirsiniz, ancak bazen(özellikle kavgalarda) uzun uzadıya mesajlar yazılabiliyor. O mesajları hemen yanıtlamak istemiyor, ancak mavi tık olayına takılmadan okumak istiyorsanız, mobil veri ve Wi-Fi’nızı kapatmanız gerekiyor. Bunları yaptıktan sonra WhatsApp uygulamasına girdiğinizde internetiniz olmadığı için mavi tık onayı karşı tarafa iletilmeyecek. Artık cevap vermek müsait olduğunuzda ise tekrar Wi-Fi veya mobil verinizi açıp karşı tarafa mavi tıkın gitmesini sağlayabilirsiniz.

Uyarı: Eğer mesajı okuduktan sonra internet erişimi verirseniz, internet erişiminin geldiği an okundu olarak gözükecektir.


Bugünlük haberimizden bu kadar. Başka yazılarda buluşmak dileğiyle. Kendinize iyi bakın. Hoşçakalın.....


Post Top Ad