WhatsApp ' tan Bomba Haberler! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

6 Haziran 2017 Salı

WhatsApp ' tan Bomba Haberler!WhatsApp ' a Yeni Özellikler Geliyor.


En büyük mesajlaşma plartformalarından biri olan WhatsApp ' a yepyeni özellikler ekleniyor.

Yeni özellikler eklemekte kendini aşmış olan WhatsApp şimdi bomba gibi gelen yeni özelikleriyle daha kolay kullanılmayı amaçlıyor. Mesajlaşmanın yapılmasını daha kolay kılacak özellikler. 


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN


Bakalım ayrıtılar neler?

 Devamı haberimizde...
Yeni gelen özellikler uygulamayı daha şık ve düzenli gösterecek, aynı zamanda mesajlaşmanın daha kolay yapılmasını mümkün kılacak.
Yaklaşık 1.2 milyarlık kullanıcı kitlesiyle dünyanın en çok tercih edilen mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Facebook’a geçtiğinden beri o kadar çok şekil değiştirdi ki eski nostaljik halini iyice unuttuk.


Her geçen gün kullanıcılarının daha kaliteli etkileşime geçmesi için çalışan ekip, hem görsel hem de kullanım kolaylığı açısından 3 farklı yeniliği getirmek üzere.

WhatsApp 2.17.30 güncellemesiyle kullanıcıya ulaşması beklenen özellikler şu şekilde sıralanıyor:


Fotoğraflara filtre ve efekt ekleyin: Temel olarak bir fotoğraf düzenleme uygulaması olmasa da edinilen bilgilere göre 6 güzel efekti, göndermek istediğimiz görüntülere kolayca uygulayacağız.

Toplu fotoğraf gönderimlerine otomatik albüm: İşte bu özellik, 4’ten fazla fotoğraf aldığımızda ya da gönderdiğimizde oluşan kalabalığı engelleyecek. 
Görüntüler otomatik olarak mesaj şeklinde bir albüm kutucuğu ile gösterilecek.


Cevaplanması gereken mesajı sağa kaydırın: Basit bir hareketle cevap vermek istediğiniz mesaj bildirimi ya da mesajı hızlıca sağa kaydırmanız yeterli olacak.

Gelecek özellikler gerçekten bomba. Bize kalırsa bu özellikler işe yarayacak gibi gözüküyor. Gerçekten açıkçası güzel özellikler. Ne kadar işe yarayacağını hep birlikte göreceğiz. Peki siz bu özellikler hakkında ne düşünüyorsunuz?


Post Top Ad