Gece Gölgenin Rahatına Bak Şarkısı , YouTube'a Geri Geldi! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

20 Haziran 2017 Salı

Gece Gölgenin Rahatına Bak Şarkısı , YouTube'a Geri Geldi!


Gece Gölgenin Rahatına Bak Şarkısı , YouTube'a Geri Geldi!

Bilindiği üzere Çağatay Akman ' ın Gece Gölgenin Rahatına Bak Şarkısı Kaldırılmıştı. Birçok kişi Anna RF Haklı görürken birçoğu da Çağatay Akman ' ı haklı görüyordu. Fakat Güllü ' ye hakveren az değildi. 

Olay bu kadar karışıkken kimin haklı kimin suçlu olduğu bilinemedi. İlk olarak Rahatına Bak Şarkısı kaldırıldı. Ve ilk aşamada Anna RF haklı görüldü. 


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Ama şimdi Gece Gölgenin Rahatına Bak Şarkısı geri döndü. 

Devamı haberimizde...Çağatay Akman'ın geçtiğimiz ayın sonunda telif hakkı yüzünden klibinin kaldırıldığı Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısı, YouTube'a geri geldi.

31 Mayıs 2017 tarihinde YouTube'un telif hakkı ihlali yüzünden kaldırdığı Çağatay Akman'ın Gece Gölgenin Rahatına Bak isimli şarkısı, gündemi uzun süre meşgul etmişti. Bazı kimselerin, ANNA RF grubunun Jump şarkısından 'fazlasıyla esinti' olduğu gerekçesiyle eleştirdiği -Hatta ANNA RF Türkçe bir mesaj yayınlamış ve kendilerine destek olan herkese teşekkürlerini iletmişti- Çağatay Akman bu suçlamaları kabul etmemiş, kendinden emin bir şekilde de yakında YouTube'un uyguladığı telif hakkı ihlalinin kaldırılacağını belirtmişti.

Hakikaten de söylediği gibi oldu ve Akman'ın şarkısı, dün gece saat 22.00 sularında YouTube'da tekrar yayınlanmaya başladı.


Size de iyi dinlemeler diyelim. Haberimizden bu kadar.

Post Top Ad