Galaxy S8+'ın Rose Gold Renkli Modeli mi Geliyor? - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

4 Haziran 2017 Pazar

Galaxy S8+'ın Rose Gold Renkli Modeli mi Geliyor?


Galaxy S8+ ' ın Renkli Modeli Sızdırıldı.

Galaxy S8+ ' nın bildiğimiz üzere yeni renkli modellerle ortaya çıkacağını duymaya başlamıştık. 

Şimdi ise yeni çıkan sızdırılmış görüntülere göre Rose Gold renkli modeli tüketicilerle buluşmaya hazırlanıyor.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Ne kadar gerçek olduğunu bilemesekte gerçeklik payı çok yüksek bir sızıntı. Geçtiğimiz günlerde belli olacak gibi gözüküyor.

Ortaya çıkan sızıntılara göre Samsung, yakın zamanda Rose Gold renkli Galaxy S8+ modelini tüketicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. 

Hatırlayacak olursanız geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerine yeni renk seçenekleri ekleneceğine dair çeşitli haberleri duymaya başlamıştık. Bu haberlerin gündeme taşınmasından oldukça kısa bir süre sonra, Rose Gold renk seçenğine sahip Galaxy S8+ modelinin basın görüntüsü sızdırıldı.  


Apple'ın iPhone 6S modelinden bu yana sunduğu Rose Gold rengiyle aynı adı taşısa da biraz daha açık tonlara sahip olan Galaxy S8+'ın Rose Gold renk seçeneği hem rengin havasını verirken hem de Galaxy S8+ modelinin genel tasarım hatlarını daha da belirginleştiriyor. Hatırlayacak olursanız geçtiğimiz yıl Samsung, 'Blue Coral' renkli S7 Edge modeliyle birlikte bir renk seçeneğini belki de ilk kez satışa sunmuş ancak buna rağmen yoğun ilgiyle karşılaşmıştı. Ayrıca uzun süredir kullanıcıların Samsung'tan pembe tonlarına yakın bir akıllı telefon bekliyor olması, Rose Gold renk seçeneğine sahip Galaxy S8+ sızıntısının da gerçek olma ihtimalini kuvvetlendiriyor.

Yine de bu sızıntıyla birlikte Samsung'un kesin olarak Rose Gold renk seçeneğine sahip bir Galaxy S8+ modelini satışa sunacağını söyleyemeyiz ancak şu an için özellikle daha önce ortaya çıkan duyumları da hesaba kattığımızda bu sızıntının gerçek olma ihtimali bir hayli yüksek görünüyor. 

Açıkçası gerçekten bu renk seçeneğinin gelmesi güzel olabilir. Samsung ' un renk seçeneklerini, çeşitliliğini arttırması satışları olumlu yönde etkileyebilir. Böylece olumlu bir yönde  kazanç sağlanmış olunabilir. 

Size tekrar hatırlatalım ki bu renk seçeneği malesef ki tam olarak kesin belli değil. Ama sızıntılara göre bunun olma ihtimali hayli yüksek. Geçtiğimiz günlerde göreceğiz. Peki siz bu model hakkında ne düşünüyorsunuz?

Post Top Ad