Deadpool 2'de X-Man Malikanesi Göründü ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

18 Haziran 2017 Pazar

Deadpool 2'de X-Man Malikanesi Göründü !


Deadpool 2'nin ik resmi set fotoğrafı Ryan Reynolds'dan geldi. 

Fotoğrafta Deadpool'un X-Men malikanesinde olduğu gözüküyor.

Deadpool'un ilk filminde ki ana karakterlerinin mutant ve x-man'den olduğunun bilincinden olarak gözlemlediğimizde bu bize normal gelebilir.

Ancak asıl konu son Logan filminde tüm karakterlerin
öldüğü biliyoruz bu yüzden filmin ya Logan film öncesi gibi bir tarihle varsayılarak  çekilmesi durumunda asıl x-man karakterlerimizi görebiliriz.


Ryan Reynolds'ın baş rolünde oynadığı Deadpool'un ikinci filminin Kanada'da çekime başladığına ilişkin ilk set fotoğrafı geldi. 

Fotoğrafa göre filmle alakalı şu anda, Xavier'in X-Men Konağı'nda bir dizi çekim yapılıyor. Fotoğrafı ise Ryan Reynolds, Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Filmde Colossus ve Negasonic Teenage Warhead gibi mutantlar da yer alacak. Bu 2 mutant, Deadpool'un ilk filminde de gözükmüştü. Bunların haricinde X-Men serisinden başka bir mutant görülüp görülmeyeceği bilinmiyor.


Reynolds doğrulanmış Twitter hesabıyla çevrimiçi olarak yukarıdaki Deadpool 2 set fotoğrafını paylaşarak, "X-Konağı'na uğradım. Ne büyük sürpriz. Kimse evde değil." dedi.

James McAvoy, önümüzdeki yıl X-Men: Dark Phoenix'te Professor X'i tekrar canlandıracak. Michael Fassbender ve Jennifer Lawrence da tekrar Magneto ve Mystique olarak rol alacaklar.

Dark Phoenix, 1990'lı yıllarda geçecek ve First Class oyuncularıyla canlandırılacak. 

X-Men hayranları eğer Deadpool filminde X-Men: First Class aktörlerini görmek istiyorlarsa üzülerek belirtiyoruz ki, günümüz Deadpool fiminde, X-Men: First Class aktörlerini görmek neredeyse imkansız.


Deadpool ile X-Men filmlerinde doğrudan bir bağlantı olmasının yanısıra, X-Men'in kurduğu sinema dünyasını daha da genişletmeye odaklanacaktır. Hatta Deadpool 3 ile Cable ve Domino karakterlerini bile görebiliriz.

X-Men serisini Deadpool filmlerinden ayrı tutmak belli bir anlamda mantıklı bile sayılabilir. 

Sonuçta Deadpool, diğer X-Men filmlerinden biraz daha farklı. Deadpool fiminin, X-Men'e göre daha fazla şiddet ve mizah içerdiğini görüyoruz. 

Gönül ister ki James McAvoy'un canlandırdığı Profesör Xavier ile Deadpool'u aynı sahnede ve birlikte çalışırken görelim. 

Fakat ne olursa olsun Deadpool 2 ile yine eğlenceli anlar bizi bekliyor olacak.

Post Top Ad