Gereksiziliği Tartışılır Led Kirpikler ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

28 Mayıs 2017 Pazar

Gereksiziliği Tartışılır Led Kirpikler !


Güzellik kavramını adeta mekanikleşmeye götüren, geleceğin(!) güzellik kirpikleri yapıldı.

Günümüzde telefon,kaykay,saat, o bu şu derken artık neredeyse her şey dijital ve akıllı kavrama geçmiş durumda.

Kimi zaman gereksiz , kimi zaman çağ niteliğinde olan bu ürünleri mekanikleştirme olayı biraz abartılmış durumda.

Artık tamamen bu ürünler orjinal durumundan çıkmış durumda.

Bunlara bir yenisi eklendi "Led Kirpikler"Şimdiye kadar ledler, iletkenler ve mikro devrelerle iç içe geçmiş programlanabilir giyim ve aksesuarlarını gördük. Dolayısıyla belki daha ilginci gelemez diyorduk. Fakat kesinlikle yanıldık.

F. Lashes Interactive LED Kirpikleri, teknolojiyi bir adım daha ilginç bir yere götürüyor.

Tien Pham'ın tasarladığı LED kirpikler, cuma günü tanıtıldı. LED kirpiklerin üzerindeki ışıklar, 3.3 voltluk küçük bir saat bataryası ile güçlendirildi ve yaklaşık dört saat pil ömrü veriyor. 

Ayrıca kirpikler ısınmıyor ve cerrahi bir müdahale gerektirmeden, normal kirpik yapıştırıcısıyla yapışıyor.Bu LED kirpiklerin pembe, kırmızı, mavi, açık mavi, beyaz, sarı ve yeşil renkleri mevcut. 

Üstelik yanıp sönme, dans veya parıltı gibi modları da var ve kafa hareketlerinizi algılayarak, modları kendiliğinden çalıştırabiliyor. 

Bu da içinde bulunduğunuz her ortama uyum sağlayacağınız anlamına geliyor. Tabi bu kirpikler ile hangi ortamda bulunursanız bulunun gözler kesinlikle üzerinizde olacaktır.Bu giyilebilir teknoloji temmuz ayında şayışaa çıkacak,bu ürünü alan olur mu yada kim alır bilemiyoruz ama bizce biraz gereksiz.


Post Top Ad