Gelin Sizi Onunla Tanıştıralım ; Karşınızda Dünya ' nın En Pahalı Telefonu ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

17 Ağustos 2017 Perşembe

Gelin Sizi Onunla Tanıştıralım ; Karşınızda Dünya ' nın En Pahalı Telefonu !


Cep telefonlarının hayatımızda öyle bir önemi var ki gittiğimiz her yerde vazgeçilmez parçamız gibi bir şey oldu. 

Ailemizin bir parçası haline gelmiş telefonlar git gide daha çok yayılıyor. 

Telefon kullanımının yaygınlaşmasını damla damla akan suyun göl olmasına benzetebiliriz. Başka bir deyişle bir virüse de ...... 


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Telefonların fiyatları kademe kademe özelliklerine göre artıyor. Peki dünya ' nın en pahalı telefonu nedir? Ne kadar pahalı? Hadi seni onunla tanıştıralm. 
Karşınızda: Falcon SuperNova Pink Diamond iPhone 6


Bu telefon adından anlaşıldığı gibi elmastan yapılmış. Arka tarafı oldukça nadir olan pembe elmastan süslenen telefon gerçekten güzel özelliklere sahip. Tabi ki de bu telefonun bu kadar pahalı olmasının nedeni arka kısmında pembe elmas ile bünyesinde değerli metalleri barındırması. 


Her ne kadar çok güzel bir telefon olsa da fiyatı dudak uçuklatacak kadar pahalı. Açıkçası bir telefona fazla para vermek gerçekten saçma. Ama tabiki de bu kişiden kişiye değişebilir.


Şimdi gelelim saadete ;) Fiyat kısmına.... Eeee, fiyatı ne kadar bunun? Kalp krizi kimsenin geçirmesini istemeyiz. Ama hadi kırmayalım sizi. Fiyatı tamı tamına 45.5 milyon dolar.....

Umarım iyisinizdir. Gerçekten fiyatı çok uçuk. Eğer bir telefon almak isterseniz böyle aşırı bir fiyata almanıza gerek yok. Siz kendi ihtiyacınızı karşılayabilecek bir telefon alın. 

Sanırım böylesi daha iyi. Bu telefonu alan var mı , yok mu bilemeyiz. Fakat alan kişiye de güle güle kullan diyelim . Daha ne olsun. 

Bu yazımız da buraya kadar. Başka bir yazıda buluşmak dileğiyle..

Post Top Ad