İphone 8 Çıkıyor ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

8 Nisan 2017 Cumartesi

İphone 8 Çıkıyor !


Bugün Apple’a çok yakın bir kaynak tarafından paylaşılan bilgilere göre Apple'ın yeni gözdesi İphone 8'in çıkış tarihi belli oldu.

Apple iphone 8 ile artık büyük değişimlere imza atmalı çünkü apple'dan yıllardır beklenen bu ama Apple'ın sadece küçük değişiklikler yaptığı strajesi sayesinde belkide iphone kullanacak çoğu müşteriden ferergah ediyor.


iPhone 8’in çıkış tarihi netleşiyor!
Özellikle 10. Yıldönümü vesilesiyle iPhone 8’in efsane bir cihaz olmasını bekleyen Apple kullanıcıları, anlaşılan o ki meraklarını biraz daha bastırmak zorunda kalacak. Zira bugün Apple’a yakın bir kaynak tarafından iPhone 8’in çıkış tarihi hakkında yeni bilgiler paylaşıldı.

iPhone 8’in çıkış tarihi netleşiyor!
Hatırlayacak olursak daha önce sizlerle, Apple’ın 3 farklı iPhone 8 varyasyonu ( ilk 2 varyasyonun 7S ve 7S Plus olacağı da söyleniyor) tanıtacağına ve bu varyasyonlardan birinin 5,8 büyüklüğünde OLED bir ekrana sahip olacağına dair birtakım bilgiler paylaşmıştık.Bugün ise Apple’a yakın bir kaynak tarafından 4.7 inç, 5.5 inç ve 5.8 inç OLED ekranlı iPhone 8 varyasyonları doğrulandı. Resmi tanıtım ve ön sipariş tarihi olarak ise Eylül ayı işaret edildi.

Ayrıca yine bu kaynak tarafından belirtildiğine göre 4.7 inç ve 5.5 inçlik modeller tanıtımın ardından yine Eylül ayı içerisinde ön siparişe açılacak, ancak 5.8 inç OLED ekranlı modelde ise siparişler 1-2 hafta gecikmeli olarak başlayacak.

Söz konusu bu muhtemel gecikmenin sebebi olarak ise geç gelen OLED ekran siparişleri gösteriliyor. Son olarak söylemeliyiz ki bu söylenenlerin hiç bir resmi ağızdan çıkmadığını bilmeliyiz.

Post Top Ad