Twitter Paralı Oluyor ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

24 Mart 2017 Cuma

Twitter Paralı Oluyor !


Sosyal medyanın en büyük şirketlerinden biri olan Twitter tamamiyle değişiyor ve yok artık diyeceğiniz köklü değişiklikleride yanında getiriyor.

Son zamanlarda Snapdragon olsun Twitter olsun , Google'ın satın almaları olsun sektör çok karışık ve allak bullak bunlar aslında teknoloji devrine artık geçtiğimiz ve çok hızlı ilerlediğimiz de bir göstergesi.Twitter paralı döneme geçiyor!
Twitter ücretsiz bir oluşum. Aslında bakarsanız uzun süre daha ücretsiz olacağını söyleyebiliriz. Elbette bu durum Twitter'ın paralı döneme geçmesine engel değil. 

Twitterdeck için çalışmalar başladı
Aktif kullanıcı sayısı günden güne düşen ve bir şekilde toparlanmanın yollarını arayan Twitter, ilk ücretli hizmetini devreye sokmaya hazırlanıyor.


Twitterdeck hayata geçtiğinde oldukça kapsamlı bir hizmet olacak. 

Yapılacaklar listesi, sonrası için kaydet, platformlar arası çapraz paylaşım, birden fazla hesabı kontrol etme ve farklı gruplar içni tweet'leri düzenleme seçenekleri bizlere sunulacak.

Tüm bunların dışında profesyoneller için Twitterdeck üzerinde analitik hizmeti de olacak. 

Özellikle şirket hesaplarını yöneten sosyal medya uzmanları için harika bir seçenek gibi duruyor.

2017 yılı içerisinde hizmete girmesi beklenen Twitterdeck, 20 dolar gibi bir aylık abonelik ücreti isteyecek. 

Abonelik ücreti dolar kurlarını düşününce çok yüksek duruyor ama Twitter tarafında yapılacak resmi açıklamayı da beklemek gerekiyor.

Post Top Ad