Samsung'dan Galaxy S8'e 3 Ay Boyunca Koşulsuz Şartsız İade ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

23 Mart 2017 Perşembe

Samsung'dan Galaxy S8'e 3 Ay Boyunca Koşulsuz Şartsız İade !


Samsung (her ne kadar milyon kere söylediysekte yine söylüyorum) Note 7 olaylarından sonra yükselecek en iyisi olarak makrasının temsil edecek bir telefon ihtiyacı vardı.

Note 7 patlayınca da kendi ürünleriyle rezil oldular bu yüzden,hatasız kusursuz ve güçlü bir donanımlı iştebu samsung'un işi diyecekleri bir telefona ihtiyaçları var.

Şimdi S8 ile bunu yapıyorlar.

Galaxy S8 tanıtımı için artık son viraja girilirken Kore'den gelen yeni bir rapor, Samsung'un yeni amiral gemisi için cesur bir pazarlama stratejisi hazırladığını söylüyor.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Galaxy S8 için üç ay koşulsuz ücret iadesi!
Samsung, Note 7'de yaşadığı hayal kırıklığının ardından S8 ile yüksek bir satış rakamına ulaşmak için farklı pazarlama stratejileri peşinde olabilir. Kore kaynaklı Invenstor'un iddiasına göre şirket, daha önce görülmemiş satış politikası yürütebilir.

Galaxy S8 ile Samsung ezber bozabilir
Invenstor'a göre Samsung, Galaxy S8 için üç ay kullanımın sonunda koşulsuz ücret iadesi garantisi verecek. Bu herhangi bir ürün için, özellikle de bir Android akıllı telefon için alışılmadık bir durum. Eğer böyle bir şey olursa Samsung, S8 ile rekor satış rakamlarına ulaşabilir.Samsung'un pazarlama konusundaki bir başka stratejisi de Bixby adlı akıllı asistanı Galaxy S8 ile sınırlı tutmak. 

Şirket, S8 satışından kısa süre sonra güncelleme ile Bixby'i çok daha işlevsel hale getirebilir. Bixby'nin göstereceği başarı S8 satışlarını arttırabilir.

Raporda, Samsung'un üç ay koşulsuz iade garantisinin Kore pazarına mı yoksa tüm dünyaya mı yönelik olacağı belirtilmemiş. 

Samsung'un bu stratejiyi uygulaması kendisine büyük bir avantaj sağlayabilir. 

Fakat tüketicilerin S8'i iade edip diğer firmaların amiral gemilerine yönelme ihtimalini de unutmamak gerek.

Post Top Ad