Youtube' un Yeni Bilinmeyen Özelliği ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

4 Şubat 2017 Cumartesi

Youtube' un Yeni Bilinmeyen Özelliği !


YouTube, mobil kullanıcıları için yeni bir güncelleme yayınlamıştı. Mobil kullanıcıların çilesine çözüm bulan YouTube'un yeni özelliği nasıl kullanılır? Bilmeyenler için cevapladık!

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

YouTube'un yeni özelliği nasıl kullanılır?
Popüler video paylaşma platformu olan YouTube, mobil kullanıcılarına özel olarak yeni bir özellik yayınladı.


YouTube'un yeni özelliği oldukça kullanışlı!
Google'un sahibi olduğu YouTube, Çarşamba günü yayınladığı güncelleme ile iOS ve Android kullanıcıları için videoları 10 saniye geri veya ileri alabilmelerine imkan sağlayan bir özellik ekledi.Peki bu yeni özelliği nasıl kullanır? Bilmeyenler için hemen cevaplayalım!

Bu özelliği kullanmak istiyorsanız, telefonunuzun sol veya sağ tarafına iki kez hafifçe dokunarak, izlediğiniz videoyu rahatlıkla 10 saniye geriye veya ileriye alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


YouTube, geçtiğimiz günlerde yayınlamış olduğu yeni güncelleme ile mobil kullanıcılar, videoları rahatlıkla ileriye ve geriye alabiliyor.

Mobil kullanıcılarının yüzünü güldüren bu yenilik, bazen çile haline gelen ileri ve geri sarma sorununu ortadan kaldırdı.


YouTube'un yeni özelliğine sahip olmak istiyorsanız, yeni güncellemeyi PlayStore veya App Store üzerinden yükleyebilirsiniz.

Shiftdelete

Post Top Ad