Yeni Teknoloji ile Ekranlarda Çizilme Diye Bir Şey Olmayacak ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

20 Şubat 2017 Pazartesi

Yeni Teknoloji ile Ekranlarda Çizilme Diye Bir Şey Olmayacak !


IndieGoGo üzerinden fonlamayada olan sıvı cam teknolojisiyle artık ekranlar ne çizilecek ne kırılacak nede üstüne bir katman daha koyulmayacak.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Ekranlar artık çizilmeyecek!
Akıllı telefonunuzun ekranının çizilmesinden korkuyorsanız, ProtectPax ile bu sorunu kökten çözmeniz mümkün olacak. Sıvı cam olarak nitelendirilen IndieGoGo projesi ProtectPax, tüm ekranlar için güçlü bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

ProtectPax ile üstün ekran koruması
Kitlesel fonlama desteği bekleyen ProtectPax, tüm cam yüzeyler için görünmez bir koruma sağlıyor. 

Aslen havacılık ve uzay endüstrileri için geliştirildiği belirtilen sıvı cam, ustalıkla hazırlanmış bir teknik sürece sahip. 

Camı çok daha dirençli ve dayanıklı hale getiren süreçte, sıvıyı akıllı cihazınızın ekranına uyguluyorsunuz ve cihazınız 10 dakika içerisinde hazır hale geliyor. Sıvı kuruduktan sonra ekranı parlak ve güçlü hale getirirken çiziklere, çatlaklara ve hatta düşmelere karşı da koruyor.
Jel içerisindeki titanyum dioksit nano parçacıkları, ekranınızın ekranındaki mikroskobik boşlukları doldururken darbelere ve çiziklere karşı takviye ediyor. 

ProtectPax böylece ekranı safir veya yakut kadar set hale getiriyor ve optik bir filtre gibi davranıyor.

ProtexPax, Mohs Sertlik Ölçeği’nde 9H olarak derecelendiriliyor. 

Bu derecelendirmenin bıçak veya eğe çeliğinden daha fazla sertlik anlamına geldiğini belirtelim. 

ProtectPax, 365 gün koruma sağlıyor ve ayrıca elektromanyetik radyasyona karşı korumanın yanı sıra, dokunmatik ekran işlevini geliştiriyor. 

Bu korumayı akıllı telefonların yanı sıra gözlük camı, saat, TV ekranı, GPS navigasyon sistemleri, dizüstü bilgisayarlar, e-kitap okuyucular ve dijital kameralar için de kullanabiliyorsunuz.Favori beş cihazınıza koruma sağlayacak aile paketi için biçilen fiyatsa 39 dolar ve ilk sevkiyatlar Nisan 2017’de başlayacak. 20 bin dolar destek isteyen teknoloji bu fiyatın kat kat fazlasını toplamayı başardı.

Post Top Ad