Yakında Facebook'u Tv den İzleyececeğiz:Facebook Tv ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

1 Şubat 2017 Çarşamba

Yakında Facebook'u Tv den İzleyececeğiz:Facebook Tv !


Facebook TV ile sosyal medyanın en büyük gücü televizyon sektörüne giriyor. Peki, Facebook TV nedir ve Apple TV için rakip olabilecek mi? İlk detaylar gelmeye başladı.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Facebook TV geliyor!
Facebook TV ile sosyal medya devi kendi TV platformu ve TV uygulamasını kuruyor. Apple TV benzeri bir kutu sisteminde olması beklenen Facebook TV nedir?

Facebook TV ile Apple'a yeni rakip geliyor!
Fark ettiyseniz son zamanlarda, Facebook gördüğü her alana el atmaya başladı. Diğer sosyal medya uygulamalarından bolca özellik aşıran şirket, şimdi de gözünü Apple TV'nin tahtına dikti. Kendi televizyon platformunu oluşturmak isteyen Facebook, konu ile ilgili çalışmalara başladı bile.Wall Street Journal'ın haberine göre, sosyal medya devi kullanıcılarına premium video hizmetleri vermeyi amaçlıyor. Hem reklam gösterimlerinde hem programlar bazında şu sıralar araştırmalar yapılıyor. 

Elbette bu bilgilerin doğruluğu henüz kesin değil. Televizyonların halen büyük bir güç olduğunu düşünen şirket, kendi TV uygulamalarını hazırlayarak hem bu sektörde var olmak istiyor, hem de Apple TV gibi hizmetlere rakip olmayı amaçlıyor.

Shiftdelete

Post Top Ad