WhatsApp Geri Adım Attı ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

28 Şubat 2017 Salı

WhatsApp Geri Adım Attı !WhatsApp’ın yeni güncellemeyle hikaye özelliğini getirmesi kullanıcıların büyük tepki vermesine neden oldu. 

Şirket, bu tepkilerin ardından geri adım atarak kullanıcılara seçme şansı verecek.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

WhatsApp, geçtiğimiz haftanın sonlarına doğru uygulamanın ‘durum’ kısmını güncelleyerek tıpkı Instagram ve Snapchat’tekine benzer bir özellik getirmişti. 

Bu kısma ‘Hikaye’ özelliğini entegre eden WhatsApp, bu sefer kullanıcılar tarafından çok ağır eleştirilmişti. Tepkiler güncellemenin geldiği günden beri bitmek bilmeyince şirketin bu özellikle ilgili geri adım atmaya niyetli olduğu ortaya çıktı.

Gelen haberlere göre WhatsApp’ın bir sonraki güncelleme ile yazılı durum kısmını tekrar aktifleştirebileceği söyleniyor. 

WABetaInfo'nun Twitter sayfasından paylaştığı bilgiye göre WhatsApp, ‘Tagline’ adını verdiği bu özellikle yazılı durum güncellemesini geri getiriyor. 

Sızan bilgilere göre kullanıcılar, yeni gelecek özellik sayesinde tıpkı eskisi gibi yazıyla ve emojilerle durum güncellemesi yapabilecekler. 

Uygulamanın beta ekran görüntülerine baktığımızda, metin durumu özelliğinde büyük bir değişiklik yapılmayacak ve yeni özellik, birkaç gün önce gelen hikaye özelliğinin yanında yer alacak.


View image on TwitterView image on Twitter
WhatsApp beta for Android 2.17.83: the old status is now "Info"!  

Kullanıcılar, istedikleri gibi kullanma özgürlüğüne sahip olacaklar.

Post Top Ad