728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  4 Şubat 2017 Cumartesi

  Tesla Siparişleri İptal Ediliyor !


  Tesla CEO'su Elon Musk'ın son dönemde politikaya atılmasına kızan bazı Tesla müşterilerinin, siparişleri iptal etmeye başladığı ortaya çıktı. Peki, müşterilerin Elon Musk'a kızdıkları nokta nedir?

  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Tesla müşterileri siparişlerini iptal ediyor!
  ABD'nin yeni başkanı Donald Trump, seçimi kazanmasının ardından New York'ta Teknoloji devi firmaların CEO'ları ile bir araya gelerek ve Elon Musk'ın kendisinin danışmanı olacağını açıklamıştı.

  Trump'ın görevi devralarak Beyaz Saray'da mesaisine başlaması ile birlikte, Tesla CEO'su Elon Musk'ta yeni başkanın danışmanı olarak görev yapmaya başladı.

  Müşteriler, yeni başkanın danışmanına kızgın!
  Donald Trump'ın siyasi politikalarını beğenmeyen ve Elon Musk'ın buna karşı sessiz kalmasına kızan bazı Tesla müşterilerinin, siparişlerini iptal etmeye karar verdiği ortaya çıktı.  Şu ana kadar Tesla'ya verilen kaç araç siparişinin iptal edildiğine dair açıklanan resmi bir bilgi bulunmuyor. Ancak, siparişlerini iptal eden müşterilerin büyük bir bölümü aynı fikirlere sahip.

  Donald Trump'ın ABD başkanı olmasını desteklemeyen müşteriler, Elon Musk'ın danışmanlık görevini bir kenara bırakarak, şirketin yeni araçlarına ve uzay çalışmaları yürüten SpaceX şirketine odaklanması gerektiğini savunuyor.

  Shiftdelete
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Tesla Siparişleri İptal Ediliyor ! Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top