728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  3 Şubat 2017 Cuma

  Snapchat Hissedarı Olabilirsiniz !


  Sosyal medya devi, hisselerini halka sunacağını resmi olarak açıkladı. Yapılan açıklama yetkililer, sosyal medya devi için yeni bir iş modeli üzerinde çalıştıklarını belirtiler.

  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Snapchat hisselerini halka açıyor!
  Son zamanların popüler sosyal medya platformu olan Snapchat, hisselerini halka açmaya hazırlanıyor.
  Sosyal medya devi hisselerini halka açıyor!
  Snapchat yetkililerinin almış olduğu karar doğrultusunda şirketin hisselerini, New York borsasında ilk halka arz için hazırlıklar yapıldığını duyurdu.

  Sosyal medya devinin Amerika Borsalar ve Menkul Kıymetler Komisyonuna yaptığı başvuru ile, bu yıl içerisinde Snapchat hisselerini New York piyasasına sunacağı resmi olarak açıklandı  Yapılan bu hamle ile Snapchat'in hisse satışından yetkililer, 3 milyar dolar kadar bir gelir elde etmeyi amaçlanıyor.

  Ayrıca Snapchat için yeni bir iş modeli üzerinde çalıştıklarını belirten yetkililer, ileriye dönük olan planları sayesinde oluşabilecek zararların önüne geçerek, riskleri azaltacaklarını belirtiler.

  Firmanın geçmiş zamandaki uğramış olduğu zararlara bakacak olursak, 2015 yılında 372 milyon dolar zarar eden sosyal medya devi 2016 yılı içerisinde de ise tam 514,6 milyon dolar zarar etmişti


  shiftdelete
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Snapchat Hissedarı Olabilirsiniz ! Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top