Nokia 3310 Yeniden Doğuyor ! (Video) - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

15 Şubat 2017 Çarşamba

Nokia 3310 Yeniden Doğuyor ! (Video)


Hatırlarsanız dün nokia'yı nokia yapan nokia 3310'un geri döneceğinden bahsetmiştik şimdi ise nokia 3310'un ilk tanıtım videosunu paylaşıyoruz ve bu video da nokia 3310'un çoğu detayı mevcut.
Daha fazla uzatmadan haberimize geçelim.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Mobil Dünya Kongresi’nde LG G6, Nokia 5, Nokia 3,Vernee Apollo 2, Huawei P10, P10 Plus, General Mobile’ın yeni Android One telefonu, Vestel’in yepyeni Venüs serisi gibi birçok telefon göreceğiz. 


Ancak dün yaptığımız haberle beklentimiz sadece ve sadece Nokia’nın efsanesinin küllerinden doğuşuna odaklanmış durumda.

Mobil Dünya Kongresi’nde Nokia’nın tanıtması beklenen 5 ve 3 adlı modellerin yanı sıra Finli firmanın milenyum hediyesi gibi 2000’de dünyaya tanıttığı ve en çok satan telefonu olan 3310 bu yıl yenileniyor.

Ancak hemen belirtelim; beklentiniz bir akıllı telefon ise beklentinizi karşılayamayacak. Çünkü Nokia 3310 reyizin tüm ihtişamına sadık kalarak aynı şekilde, tabiki sistemsel yeniliklerle geliyor.

Yayınlanan videoda gördüğümüz kadarıyla ekranının artık renkli bir ekran olduğunu gördüğümüz yeni 3310, büyük ihtimalle Symbian OS ile gelecek. 

Tuş takımının plastik yerine metal ya da metal görünümlü olduğu anlaşılan videoda 3310’nun USB Type-C bağlantısı olduğunu görmek ise oldukça garip geldi :)


Bunun yanı sıra 3.5mm kulaklık girişinin eklendiği telefonda artık müzik dinleme durumumuz da olacak gibi (monofonik ve polifonik sesler dışında mp3 de dinleyebiliriz artık) görünürken, bunun yanı sıra kamera da ekleniyor.

Söylemeliyim ki nokia 3310 ciddi ciddi geri geliyor ve dünya'nın en büyük kongrelerinden birinde tanıtılacak heyacanlanmamak elde değil.

Post Top Ad