728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  2 Şubat 2017 Perşembe

  Instagram ' a Yeni Bir Özellik Daha!


  Instagram, şu anda test etmeye başladığı yeni özelliği ile flood şeklinde fotoğraf paylaşanlardan bizleri kurtarıyor!


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  En popüler fotoğraf paylaşım platformu haline gelen Instagram’da fotoğraf paylaşmak ve takip etmek birçok kişinin her gün mutlaka yaptığı bir eylem haline geldi. Ancak gerek düğün, gerekse güzel bir gün geçiren kullanıcılar, Instagram’ın hikaye özelliği yerine flood şeklinde, yani ardı ardına 5-10 fotoğrafı Instagram’a atarak ana sayfanızı kendinden ibaret olmasına sebep olabiliyor.
  İşte bu noktada Instagram’a birden fazla fotoğraf atmak isteyen kişiler için sonunda uygulama düğmeye bastı ve aynı anda birden fazla fotoğraf paylaşma özelliğini getirmeye hazırlanıyor. Eğer siz, ya da takip ettiğiniz herhangi biri birden fazla fotoğraf atmak isterse toplu halde seçerek Instagram’a yükleyebilecek ve bu toplu atılan fotoğraflar ana sayfada tek paylaşım olarak görülürken sağa ve sola kaydırma hareketiyle toplu atılan fotoğrafları tek bir pencerede görebileceksiniz.

  Instagram’ın toplu fotoğrafı Layout uygulamasıyla atarak fotoğrafın kırpılmasını sevmeyenler için ve özellikle flood yağmuru sebebiyle Instagram’da dönem dönem tek bir kişinin fotoğraflarını görenler için sunulacak bu çözüm kısa süre içerisinde güncelleme ile tüm kullanıcılara sunulacak.

  Webtekno
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Instagram ' a Yeni Bir Özellik Daha! Rating: 5 Reviewed By: Zuhal Özden
  Scroll to Top