Galaxy S8 de Sızdırılmaya Mağdur Oldu ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

18 Şubat 2017 Cumartesi

Galaxy S8 de Sızdırılmaya Mağdur Oldu !


Samsung'un çıkış kapısı,note 7'den sonra ki bombası olarak beklenen S8,dış hatlarıda dahil olmak üzere sızdırıldı.S8 hakkında her türlü haber yapılırken bu sızıntı çoğu siteyi susturcak türden.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

-Galaxy S8'den yeni bir sızıntı haberi!
Bu yılın en çok beklenen akıllı telefonlarından bir olan, Galaxy S8'den yeni sızıntı haberleri gelmeye devam ediyor. Kullanıcıların karşısına yine iddialı bir telefon ile çıkmaya hazırlanan Samsung, yeni telefonundan oldukça ümitli.


Galaxy S8'in tasarımı hatları ortaya çıktı!
Henüz yeni cihazın tasarımı hakkında net bir fikir sahibi olmasak da, Samsung'a yakın kaynaklardan yapılan birçok sızıntı haberi ile yeni Galaxy S8'in tasarımının hakkında  aşağı yukarı bir fikir sahibi olduk.

Hatırlayacağınız üzere UAG şirketi tarafından daha önceden de Galaxy S8'in teknik özellikleri hakkında bir sızıntı ortaya atılmıştı. Sızıntıya göre yeni telefonun Note 7 ile ilk defa kullanıcılara sunulan iris tarayıcısına sahip olacağı iddia edilmişti.


Bu sefer ise UAG şirketi tarafından yapılan sızıntıya göreyse, Galaxy S8'in tasarımının ortaya çıktığı iddia edildi. Daha önceden de yapılan haberlere göre, yeni telefonda ''home tuşunun'' bulunmayacağı konuşuluyordu.

Böylece önde bulunan parmak izi okuyucusunu telefonun arkasına yerleştirmeyi düşünen yetkililer, bu konu hakkında henüz bir onaylama veya resmi bir açıklamada bulunmadılar.


Samsung Galaxy S8 bildiğiniz üzere Snapdragon 835 işlemcisi ile piyasaya sunulacak olan ilk akıllı telefon olacak.

Galaxy S8'in diğer özellikler ise, yeni telefonda 5.8 inçlik çift tarafı eğilim bir ekran bulunacak. 

Bununla beraber 4 GB veya 6 GB RAM seçeneği olacak(Bence artık 4gb gibi bir şeçenek özellikle böyle üst düzey telefonlar için çok yanlış asus Nisan 15 de 4 gb ram'e sahip bir telefon çıkardı ve 2 yıldı 4gb ram de kalmamız çok yanlış tabi ki bu benim fikrim) karşımıza çıkması beklen Galaxy S8'in 64 veya 128 GB mevcut depolama alanına sahip olacak. 
Fiyat ise 885 dolardan aşağı beklenmiyor.

Post Top Ad