728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  8 Şubat 2017 Çarşamba

  Apple Fark Yarattı !


  Amerikalı devin Super Bowl organizasyonunda yayınladığı reklam; insanlara, huzur, keyif gibi duyguları yeniden aşıladı. Apple'ın reklamı, rakiplerinin aksine bambaşka bir hava yarattı.

  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Super Bowl'un reklamlarına dönüp baktığımız, gereğinde fazla markanın öyle veya böyle siyasete değindiğini ve bunu hiç doğru bulmadığımızı söyleyebilirim.
  Amerika Birleşik Devletleri, zaten hali hazırda boynuna kadar siyasete batmış durumda. Super Bowl ise dünyadaki saçma gelişmeleri unutturacak muazzam bir organizasyon. Para maalesef bazen eğlencenin önünü alıyor ve Super Bowl'un dev tabelalarını işgal ediyor.


  Amerikalı bilişim devi Apple'ın reklamları ise reklamı izleyen kişiye, huzur içinde yaşamak ve iyi vakit geçirmek kavramlarını hatırlattı. iPhone 8 için geri sayım başlasa da Apple, Super Bowl'da iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'i bir kez daha hatırlamamızı sağladı. 

  Reklamcı Cupertino'nun son iPhone 7 reklamı, altı kıtada 15 ülkedeki yayınladı. Üstelik Cupertino, Apple'a ait Planet Earth dünyasında güzel bir gün geçirebileceğimizi işaret etti.

  Bu reklamı, az olsa keyif faktörü kılan şey müzik... Sıradan bir şeyin bu kadar güzel şey yaratması her zaman mucizevi olmuştur. Bu görüntüler, kendinizi çok mutlu hissettirebilecek kapasitede.

  Şimdi karanlık tarafı hayal edin: Ruhunuzun, dünyanın çirkinliği ve karanlığı tarafından ezildiği düşünün. Şimdi de Apple'ın caz müziklerini dinleyin: En karanlık gecede, ufak da olsa bir ışık kendini saklamaz. Dünya saçma, genellikle duyarsız ve anlamsız olsa da, daima umut vardır.

  Her günün sonunda güzellik, şiir ve barışa ulaşırsak, ertesi günü karşılamaya o kadar hazır oluruz.
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Apple Fark Yarattı ! Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top