Acer ' ın Kavisli XR382CQK Model Monitörü - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

4 Şubat 2017 Cumartesi

Acer ' ın Kavisli XR382CQK Model Monitörü


Acer, profesyonellere ve oyunculara özel olarak geliştirdiği kavisli XR382CQK model monitörünü duyurdu. Peki, LG'nin yeni monitörü XR382CQK kullanıcılara neler sunuyor?


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Son dönemde oyunculara özel olarak geliştirdiği Predator serisi oyun bilgisayarları ve donanımları ile iyi bir satış ivmesi kazanan Acer, kavisli yapısı ile dikkat çeken yeni oyuncu monitörü Acer XR382CQK'yı duyurdu.
Gelin, devasa ekranında üst seviye bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlayan Acer XR382CQK model oyuncu monitörünün detaylarına hep birlikte bakalım.

Acer XR382CQK kullanıcılara neler sunuyor?

38 inç büyüklüğünde bir panele sahip olan ve 3440 x 1600 piksel çözünürlük sunan Acer XR382CQK, 21:9 görüntü formatı sayesinde özellikle filmlerde sıkça karşılaşılan siyah şeritlerden kurtulmanızı sağlıyor.


Oyunlarda sıkça karşılaşılan görüntü yırtılmaları gibi problemlerin önüne geçen AMD FreeSync Teknolojisini destekleyen monitör, 75 Hz yenileme hızına ve 5 ms tepki süresine sahip.

Acer'ın XR382CQK'yı oyunculara özel çözümlerin yer aldığı Predator serisine dahil etmemesinin ana sebebi olarak, tasarımsal farklılıklar görülüyor.

Zira, Predator serisinde yer alan ürünler genellikle kırmızı ve siyah renklerin kullanıldığı agresif bir tasarıma sahip. Acer XR382CQK ise evinizde veya ofisinizde, şık tasarımı ile görenleri etkileyecek bir oyuncu monitörü.

SDN - ShiftDelete.Net

Post Top Ad