Sasmung Note 7'nin Neden Patladığını Anlatan Türkçe Video Yayımladı ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

25 Ocak 2017 Çarşamba

Sasmung Note 7'nin Neden Patladığını Anlatan Türkçe Video Yayımladı !


Galaxy Note 7 soruşturmasını tamamlayan Samsung, Note 7'nin patlama nedenini açıklayan Türkçe altyazılı bir video yayınlayarak yaşanan süreci kullanıcılar ile paylaştı!

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Samsung'dan Türkçe altyazılı Note 7 videosu!

Galaxy Note 7 modelinde yaşanan yanma ve patlama sorunları nedeniyle geçtiğimiz yıl oldukça zorlu bir süreçten geçen Samsung, sorunun ana kaynağını bulabilmek için bağımsız şirketler ile uzun süredir devam ettirdiği Note 7 soruşturmasını geçtiğimiz günlerde tamamladı.

Soruşturmanın sonucunu ve 8 aşamalı pil güvenlik kontrolü başta olmak üzere Samsung'un yeni kontrol mekanizmalarını hayata geçirerek, daha da geliştirdiği cihaz test süreci hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşmıştık.

Aradan geçen oldukça kısa bir sürenin ardından, Samsung Türkiye'nin YouTube kanalında ' Kaliteden asla ödün vermeyiz ' başlıklı yeni bir video yayınlandı.

Samsung, araştırma sürecini ve yeni Teknolojileri anlatıyor!
Türkçe altyazılı olarak yayınlanan videoda, Galaxy Note 7'de yaşanan patlama sorununun kaynağı hakkında bilgi veren Samsung, yeni geliştirmiş olduğu 8 aşamalı pil güvenlik kontrolünü detaylı bir şekilde anlatıyor.

Samsung'un Galaxy Note 7'de yaşadığı batarya faciasından iyi bir ders çıkardığını ve bir daha böyle bir durum yaşamamak için güvenliği en üst seviyeye çıkardığını rahatlıkla görebiliyoruz.webtekno

Post Top Ad