728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  31 Ocak 2017 Salı

  Razer Telefon İşine El Atıyor


  Uzun süredir dedikodu halinde olan Razer telefonlar için ilk elle tutulur adım atıldı. Şirketin yeni satın alması, Razer'in telefon sektörüne girebileceğinin sinyallerini taşıyor.

  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Razer akıllı telefon işine mi giriyor?
  Oyuncu bilgisayarları ve oyuncu ekipmanları ile tanınan Razer, Nextbit'in varlıklarının çoğunluğunu satın aldı. Razer ayrıca, Nextbit yönetici kadrosuyla, çalışanlarını şirket bünyesine kattı.

  Akıllı telefon üreticisi Nextbit artık Razer bünyesinde
  Razer’ın yaptığı açıklamaya göre, Nextbit kendi yönetim kadrosu altında bağımsız olarak çalışmaya çalışacak. Ayrıca, Nextbit'in Robin isimli akıllı telefonu için ürün desteği ve yazılım güncellemeleri sunulmaya devam edecek.  Satın alma ile ilgili olarak Razer Kurucu Ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan şunları söyledi:

  "Razer olarak, Teknolojimizle, tasarım ve inovasyon yeteneğimizle domine edebileceğimiz kategorilere sahip sektörlere girip oraların havasını değiştirme konusunda kayıtlı başarılarımız var, tıpkı bilgisayar çevre birimleri ve dizüstü kategorileri gibi. Nextbit’in Razer’a taşıyacağı yetenek havuzuyla birlikte, yeni alanlarda havayı değiştirme ve işimizi büyütme konusunda çok istekliyiz.”

  Razer'ın Nextbit satın alması ile ilgili olarak şimdilik herhangi bir finansal detay paylaşılmadı.

  shiftdelete
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Razer Telefon İşine El Atıyor Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top