Note 8 Çok İddialı Bir Şekilde Geliyor ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

25 Ocak 2017 Çarşamba

Note 8 Çok İddialı Bir Şekilde Geliyor !


Samsung Mobile müdürü DJ Koh, Galaxy Note 8 için iddialı sözler kullandı. İşte Galaxy Note serisinin geri dönüşünü temsil edecek modelle ilgili açıklamalar.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Galaxy Note 8 onaylandı!
Samsung, 4 aylık araştırması sonucunda Galaxy Note 7 ile ilgili sorunun kaynağını bulup açıkladı. En başta beri sorumlu tutulan bataryaların yangınların ve patlamaların sebebi olduğu resmiyet kazanırken, Galaxy Note serisinin geleceği merak konusuydu. Sonunda resmi ağızlardan Galaxy Note 8 ile ilgili onaylama geldi.

Galaxy Note 8 ne zaman çıkacak?
Samsung Mobile müdürü DJ Koh, şirketin daha iyi, güvenli ve yenilikçi olma konusunda iddialı olduklarını vurguladığı, yeni ve gelişmiş Galaxy Note 8 modelini bu yılın sonunda tanıtma planlarını duyurdu.

2016 yılının eksiksiz cihazlarından birisi olarak gösterilen ancak olumsuz olaylar sonucunda geri çağrılan Galaxy Note 7’nin, bu iddialı sözlere bakılırsa yeni modeliyle tüm bu olumsuzları unutturacak bir şekilde geri dönüş yapacağını söylemek mümkün.DJ Koh araştırma süreci bOyunca birçok sadık Note müşterisi olduğunu gördüklerini sözlerine eklemeyi de ihmal etmiyor. Galaxy Note 8’in geleneği bozmayarak, Sonbahar ayları içerisinde tanıtılması bekleniyor.

Tabii ki Galaxy Note 8 öncesinde Samsung, Galaxy S8 modeliyle kayıplarını telafi ederek pazara sağlam bir geri dönüş yapmak zorunda.

shiftdelete

Post Top Ad