Canlı Yayında Silah Konuştu ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

26 Ocak 2017 Perşembe

Canlı Yayında Silah Konuştu !


Canlı yayın sırasında yaşanan olay herkesi şoke etmiş durumda. Bir oyuncu, canlı yayını sırasında sakatlık hatta ölümle sonuçlanabilecek bir eyleme imza attı.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENfİN

Canlı yayında silahla ateş etti!
Evet, olay haberin başlığında gördüğünüz kadar net aslında. Bir Oyuncu, yayın sırasında yerinden kalkıyor, tabancasını alıyor ve yere ateş ediyor. Bu kadar ne ve basit olması ise olayın ne derece korkunç olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Twitch canlı yayınında şok edici olay!
Bu sefer yaşanan canlı yayın olayı gerçekten de sinirlerinizi bozacak kadar tehlikeli şeyler içeriyor. Evet, canlı yayınlarda teşhir dediğimiz olayı gerçekleştiren kişilere alıştık ama işi tehlikeli boyutlara taşımak... Bunun gerçektenden de çok ciddi bir şekilde irdelenmesi gerekiyor.

Yukarıda da açıkladığımız gibi yayıncı arkadaşımız Runescape oynarken bir anda silahla ateş etmeye karar veriyor ve bunu uyguluyor. Bildiğiniz, yere ateş ediyor.

Sadece bu insanla aynı apartmanda yaşadığınızı bir düşünün. Belki gürültücü komşulardan şikayet edebilirsiniz. Onların sabahın köründe müziği sonuna kadar açmasına tahammül edemiyor olabilirsiniz, ama böyle bir şeyin yaşandığını düşünsenize.

Bazı yayıncılar kısa süreli gündem için birbirinden anlamsız şeyler yapabiliyorlar ve bu seferki her yaştan insanın izlediği bir programda silahla ateş etmeyi içeriyor.

Ne diyeceğimizi bilemedik.Webtekno

Post Top Ad