Ücretsiz Assassin's Creed III - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

7 Aralık 2016 Çarşamba

Ücretsiz Assassin's Creed III


Ubisoft'un 30. yıl şerefine özel olarak dağıttığı oyunlardan sonuncusu olan Assassin's Creed III, bugün itibari ile uPlay üzerinde ücretsiz oldu.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Assassin's Creed III ücretsiz oldu!
Bir hafta öncesinde ücretsiz olacağını belirttiğimiz Assassin's Creed III, an itibari ile Ubisoft'un uPlay sisteminde PC için ücretsiz oldu.

Yılın son ücretsiz Ubisoft oyunu olan Assassin's Creed III, firmanın 30. yılı şerefine dağıtılıyor. Önceden The Crew, Trials Fusion, Far Cry: Blood Dragon, Prince of Persia ve Splinter Cell gibi oyunları ücretsiz olarak dağıtan firma, Assassin's Creed III ile son noktayı koydu.

Assassin's Creed III'ü ücretsiz olarak indirin!
Assassin's Creed III'ün PC sürümüne ücretsiz olarak sahip olmak için uPlay hesabınıza giriş yapın ve Ubi30 sekmesinden Assassin's Creed III oyununu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyin. Ayrıca buradan da oyunun ücretsiz sürümüne ulaşabilirsiniz.

Oyunu mutlaka indirip oynamanız gerekmektedir. Aksi taktirde Aralık ayı bittiği an oyun kütüphanenizden kaldırılacaktır. Bu yüzden oyunu kütüphanenize ekler eklemez indirmenizi ve oyuna girmenizi tavsiye ediyoruz.


shiftdelete

Post Top Ad