728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  16 Aralık 2016 Cuma

  Snapseed Güncelleme Aldı !


  Mobil pazardaki en başarılı fotoğraf düzenleme uygulamalarından Snapseed güncellendi. Bu güncelleme ile gelen yenilikler ve detayları haberimizde


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Snapseed güncellendi
  Mobil işletim sistemleri için hazırlanan en başarılı fotoğraf düzenleme uygulamalarının başında gelen Snapseed için güncelleme yayınlandı.  Snapseed güncellemesi ile neler yenilendi
  Google Play Store'da yer alan Snapseed uygulaması için yayınlanan 2.14 güncellemesi bazı performans geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri içeriyor. Buna ek olarak hem Android hem de iOS sürümü, metin eklentileri yatay ve dikey olarak merkeze taşınabiliyor. 

  Geliştirmeler tarafında ise yüz filtreleri uygulamaya dahil edilmiş durumda. Perspektif modunda x ve y eksenleri yönetiminde düzeltmeler eklendi. Bu eklenti uygulamayı yoğun kullanan çok sayıda kişi tarafından yazılım ekibinden ısrar istenilen eklentilerden biri olarak ifade ediliyor. 

  Bir diğer yenilik ise kayıt işlemi için yapıldı. Snapseed Android sürümünde çalışmanızı dahili veya harici kaynağa kayıt etme opsiyonu kullanıcıları sunulmuş.


  shiftdelete
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Snapseed Güncelleme Aldı ! Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top