PewDiePie İşi Bırakıyor ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

4 Aralık 2016 Pazar

PewDiePie İşi Bırakıyor !


Ünlü YouTuber PewDiePie kanalı için şaşırtıcı bir karar aldı. YouTube üzerinden milyon dolarlar kazanan ünlü yayıncı, kanalını kapatmaya karar verdi.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

PewDiePie kanalını siliyor!
Dünyanın en başarılı YouTuber'ı sayılan (abone sayısı söz konusu olduğunda) PewDiePie kendi kanalını silmeye karar verdi.

50 milyona ulaşınca kanalını silecek
Milyoner YouTuber PewDiePie kendisine ait olan ve şu sıradan 49 milyon abonesi olan kanalını silecek. Bu bir şaka değil, dikkat çekme çabası değil. Geçtiğimiz günlerde konu ile ilgili bir tweet atan ve şimdi de "Yeter!" adıyla bir video çeken Felix Kjellberg, işlerin istediği gibi gitmediğinden şikayetçi.

Kendisinin video sırasında söylediği çok önemli bir söz var: "YouTube kanalımı öldürmeye çalışıyor."

YouTube'ın kendisini daha fazla yaygın videolar arasında çıkarmadığından şikayetçi olan yayıncı,  video bildirimlerinin de artık çok az kişiye gittiğinden bahsetti. Artık yeni bir video girdiğinde sadece 2 milyon kişinin bildirim aldığını da sözlerine ekleyen PewDiePie, insanların Abone Ol butonuna basmasının yeterli olmadığını, ek olarak bildirim almak için butona basmaları gerektiğini söyledi.Abone sayısına oranla izlenmelerinin inanılmaz düştüğünü belirten PewDiePie, şu an 49.4 milyon olan abone sayısı 50 milyon olduğunda kanalını silecek ve yeni bir kanal ile YouTube videolarına devam edecek


shiftdelete


etiketler:PewDiePie İşi Bırakıyor !

Post Top Ad