Morga Kaldırıldıktan Sonra Canlanan Adam ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

1 Aralık 2016 Perşembe

Morga Kaldırıldıktan Sonra Canlanan Adam !

et

25 yaşındaki Polonyalı Kamil ismindeki adam, bolca tükettiği alkolden sonra kendisini morgda, yarı çıplak yatarken bulmuş.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Kimseye ‘alkol iğrenç bir şeydir, sakın içmeyin’ gibi bir söylemde bulunmak bizim haddimize değil, ama bu Kamil gibi de içmenin manası yok. 25 yaşındaki Polonyali Kamil aşırı seviyede tükettiği alkolün ardından öyle bir sızmış ki sabah olduğunda hem çevresindekiler hem de sağlık ekipleri, kendisinin öldüğünü zannetmişler -muhtemelen o ara nabzı da çok düşük atıyordu, yoksa sağlık ekiplerinin böyle bir hata yapabileceklerini sanmıyorum-. 

Ayıldığında kendisini morgda, yarı çıplak bir şekilde bulan Kamil, soğuktan neredeyse buz tutan vücudunu ısıtmak için hemen yanında bulunan güvenlik görevlisinden battaniye istemiş. Başka bir ortamda olsa gayet insancıl bir istek olurdu ama o güvenlik görevlisinin yerinde de olmak istemezdim, neyse. Doktorlar, bir dizi tıbbi teste tabi tuttuktan sonra Kamil’i evine göndermişler. 

Kamil, sanıyorum ki bundan sonra alkolü tüketecekse de ‘ağzıyla’ tüketir, yoksa bir dahaki sefer kendisini morgdan bir sonraki yer olan tabutta bulabilir :)webteknoetiketler:Morga Kaldırıldıktan Canlanan Adam !

Post Top Ad