İnternet Dünyasının Davetiye Aradığı Site ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

2 Aralık 2016 Cuma

İnternet Dünyasının Davetiye Aradığı Site !


İnternet dünyasında bir anda popüler hale gelen malum site Apollo.rip, tüm dünyanın deli gibi davetiye aradığı bir site haline geldi.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Zamanında Zamunda gibi sitelerden deli gibi davetiye ararken yeni nesil malum sitelere yepyeni bir örnek geldi. Apollo.rip adresinden erişilebilen yeni torrent sitesi, Xanax.rip adıyla biliniyordu. Yeni bir hal alarak müzik paylaşımının yanı sıra, uygulama, e-kitap ve video gibi içeriklerin yüklenip paylaşılabildiği Apollo.rip, Reddit başta olmak üzere deli gibi davetiye isteniyor.

Kayıt şeklinin üyelere verilen 5’er davetiyenin dağıtılmasıyla olan Apollo.rip için ülkemizde de Ekşi Sözlük’te günlerdir popüler bir şekilde tüm entrylerde davetiye istenmesiyle dikkat çekiyor. Son dönemlerde deli gibi malum sitelerin kapatıldığını düşünürsek, birçok kişi davetiye almadan Apollo.rip gerçek manada RIP olabilir gibi.Ancak biz uyarımızı da yapmadan geçmeyelim; bu tarz malum siteler kesinlikle illegal bir yapıdadır. Yani bu sitede yapacağınız indirme ve yüklemeler kesinikle yasa dışıdır. Bunu hatırlatmakta fayda var.


webtekno
etiketler:İnternet Dünyasının Davetiye Aradığı Site !

Post Top Ad