728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  12 Aralık 2016 Pazartesi

  Hack Dünyasının Gündemi Olan Türk Yapımı DDoS Atak Programı !


  DDoS atağı yapmak amacıyla inşa edilen Balyoz isimli Türk yapımı program, gerçek bir ddos atağı sağlarken, aynı zamanda hackerlar arasında bir oyun ortamı yaratıyor.

  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Hacker dünyasının en popüler atak türü olan DDoS konusunda geliştirilen Balyoz isimli program, dünya hacker gündemine oturdu. Oldukça basit arayüzü ile ddos atağı yapılabilmesini kolaylaştıran Balyoz, aynı zamanda hackerlar arasında bir oyun ortamı oluşturuyor.

  Turkhackteam ve Root Developer desteği ile hazırlanan Balyoz, saldırı olarak PKK, HDP, İsrail, Alman Hristiyan Demokratik Partisi ve Sözde Ermeni Soykırımı’nı destekleyen sitelere saldırmayı hedefliyor. Forcepoint tarafından detaylı bir şekilde anlatılan Balyoz (Sledgehammer), şu anda hem hack dünyasında hem de birçok yabancı sitede bahsedilen bir program haline geldi.


  Balyoz arayüzü

  Programı kullanmaya başladığınızda size bahsettiğim görüleri savunan sitelere hedef gösteren program, her on dakikada bir web sitesine saldırma durumunda, kullanıcılara bir puan veriyor. Ardından kazanılan puanlara göre daha güçlü bir DDoS saldırı aracı, tıklama dolandırıcılığından gelir elde etmek için tasarlanan botlara erişim gibi ekstralar hediye edilmekte.


  Balyoz "En İyiler" sıralaması

  Şu anda fazlasıyla konuşulan ve başarılı DDoS atakları yaptığından bahsedilen uygulamaya Tor üzerinden erişilebiliniyor. Eskişehir ’den çıktığı belirtilen uygulama Forcepoint’e göre Evonas adlı bir bilgisayardan ve Mehmet adındaki bir genç tarafından ortaya koyulmuş.  Balyoz'un hedef siteleri

  Program hakkındaki tüm detayları buradaki pdf dosyasından bulabilirsiniz.


  webteknon
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Hack Dünyasının Gündemi Olan Türk Yapımı DDoS Atak Programı ! Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top