Facebook Hatası ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

11 Aralık 2016 Pazar

Facebook Hatası !


Facebook üzerinden yaptığınız geçmiş paylaşımlar bir anda yeniymişçesine karşınıza çıkabilir. İşte birçok kullanıcının kafasını karıştıran Facebook hatası!

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Facebook hatası başınızı yakabilir!
Facebook, 2016’dan bazı anları hatırlatmak için kullanıcılara özel videolar hazırlamıştı ancak bu seferki durum farklı. Peki, dev sosyal ağdaki son hata nelere sebep oluyor?

Facebook geçmiş gönderileri yeni gibi paylaşıyor!
Son haberlere göre, Facebook kullanıcıları geçtiğimiz Cuma gününden beri tuhaf bir hata ile karşı karşıya kaldı. Kullanıcılar, sosyal ağda geçmiş aylarda yaptıkları fotoğraf ve durum güncellemesi paylaşımlarının yeniymiş gibi tekrar paylaşıldığını gözlemlemiş durumda. Yeniymiş gibi derken, gönderilerde güncel tarihin yer aldığının altını çizelim.


Bu hatanın neden oluştuğu ve ne kadar kullanıcıyı etkilediği konusunda resmi bir açıklama yok ancak Facebook hatayla ilgili incelemelere başlamış. Neyse ki bu durum bir kötü niyetli saldırı sonucunda gerçekleşmiş değil, yani hesabınız güvende. Öte yandan kullanıcıların geçmiş aylarda yaptığı ve unuttuğu bir paylaşımın zamansız bir şekilde tekrar paylaşılması belki de hoş olmayan durumlarla karşılaşılmasına sebep olabilirdi

Bu arada, bazı kullanıcıların 2016 Yılına Genel Bakış videolarından sonra veya Facebook mobil uygulamasını güncelledikten sonra hatanın meydana geldiğini ileri sürdüğünü de belirtelim.


shiftdelete

Post Top Ad