Zenfone 3 Türkiye Tarihi ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

26 Kasım 2016 Cumartesi

Zenfone 3 Türkiye Tarihi !


ASUS'un Haziran ayında tanıttığı Zenfone 3 modellerinin Türkiye'de satışa sunulacağı tarih belli oldu. İşte ASUS Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi ve tahmini fiyatları!

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi belli oldu!
Asus'un Haziran ayında Computex 2016'da tanıttığı Zenfone 3 ailesinin Türkiye çıkış tarihi ve ürünlerin fiyatları merak konusu.

ASUS ZenFone 3 çıkış tarihi
Asus'un Ekim ayında Türkiye'de Zenfone 3 ile ilgili bir duyuru gerçekleştirmemesi, gözleri Kasım ve düşük bir ihtimal olarak Aralık ayına çevirmişti. Nihayet beklenen adım Asus'tan geldi.

Facebook sayfası üzerinden #ZenFone3 geliyor! başlıklı bir paylaşım yapan Asus, 1 Aralık 2016 tarihini işaret ediyor.ASUS ZenFone 3 Türkiye fiyatı (tahmini)
Şu anda sadece yurtdışı fiyatlarının açıklandığı ZenFone 3 modelleri, Bora Aras'ın Haziran ayına göre verdiği bilgilere göre tahminen ZenFone 3 Deluxe 2300-2500 TL bandında olacak. Tabii bizim röportajı yaptığımız Haziran ayından günümüze yaşananları ve ülkemizde değişenleri düşündüğümüzde, fiyatlar daha da yükselebilir.

Artan dolar kuru, TRT bandrolü ve bazı vergilerdeki artışlar, ülkede yapılan zamlar, telefonların fiyatını özellikle Deluxe modelde 2700 TL seviyelerine yaklaştırabilir. Tabii bunlar sadece birer tahmin.


shiftdelete


etiketler:asus zenfone 3, akıllı telefon

Post Top Ad