728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  23 Kasım 2016 Çarşamba

  WhatsApp İnsanlık İçin Büyük Bir Güncelleme Yaptı !


  WhatsApp, dağıttığı güncelleme ile videoların artık indirilmeden izlenmesini sağlayacak.

  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  WhatsApp’a günümüz video deneyimi açısından geç kalınmış bir güncelleme daha geldi. Kullanıcılar, artık video izlemek için videoyu indirmek zorunda değiller. Bildiğiniz üzere daha önce kullanıcılar birbirlerine attıkları videoları izlemek için önce indirmek zorundaydılar. Şimdilik Android uygulamasına gelen güncelleme, yakında diğer platformlara da gelecek.

  Birçok kullanıcı, WhatsApp’ın videonun izlenebilmesi için indirilmesini zorunlu kılmasından şikayetçiydi. Çünkü videonun indirildiği zamanın boşa geçtiği düşünülüyordu ki haklı olduklarını söylememiz gerekiyor. Direkt olarak video oynatıcısı üzerinden izlemek varken komple indirilmesini beklemek biraz can sıkıcıydı. Mesela bir kullanıcı, bu özelliğin gelmesine karşılık memnuniyetini şu şekilde dile getirmiş: “Şimdi gönderilen videonun saçma sapan olduğunun farkına varmak için indirilmesini beklemek zorunda değilim.”

  Güncelleme denince akıllara ilk gelen uygulama olan WhatsApp, son günlerde bazı agresif özellikleri hizmete sunmuştu. Gelen görüntülü görüşme özelliğini zaten biliyorsunuz, bu sıralar da Snapchat Hikayeler’ine benzer bir özelliği test ettikleri iddia ediliyor.  webtekno  etiketler:WhatsApp İnsanlık İçin Büyük Bir Güncelleme Yaptı !
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: WhatsApp İnsanlık İçin Büyük Bir Güncelleme Yaptı ! Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top