728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  29 Kasım 2016 Salı

  Türkiye'nin İlk Teknolojik Kafesi !  Artık kafe işine de giren Vestel, Türkiye’deki ilk teknolojik kafesini İstanbul’da ‘Kafe Vesto’ ismiyle açtı.

  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Bugün Vestel’den yeni bir teknolojik ürünün duyurusu ile değil, giriştikleri çok farklı bir konsept hakkında bahsedeceğiz. Türkiye’nin önemli teknoloji şirketlerinden olan Vestel, ilk teknolojik kafelerini Kafe Vesto adıyla İstanbul’da açtı. 

  İlk olarak İstanbul’un Beşiktaş ilçesindeki Ihlamurdere Caddesi ve Kavacık’ta açılan bu kafelerin amacı ise ziyaretçilerin Vestel ürünlerini daha yakından tanımalarını ve deneyimleyebilmelerini sağlamak. Kafe Vesto’ya gelen müşteriler bir yandan çayını - kahvesini içerken, bir yandan da Vestel üretimi olan cihazları kullanabilecekler.

  Bazı örneklerine yurt dışında da rastladığımız bu konseptle ilgili konuşan Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, "Mağazalara giden müşteriler genellikle bir ürün satın alma psikolojisine giriyor. Bu da onları rahat hissettirmiyor. Kafe Vesto'larla bu algıyı değiştirmek istiyoruz. Müşteriler gelsinler, çay veya kahvelerini içsinler. Ücretsiz olarak internete bağlansınlar. Vestel ürünlerini tanısınlar ve denesinler" açıklamalarında bulundu.


  webtekno
  etiketler:Türkiye'nin İlk Teknolojik Kafesi !

  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Türkiye'nin İlk Teknolojik Kafesi ! Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top