Trump'un Başkan Olacağı 400 Yıl Önceden Biliniyordu ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

11 Kasım 2016 Cuma

Trump'un Başkan Olacağı 400 Yıl Önceden Biliniyordu !


Trump’ın başkan seçilmesinden sonra ortaya atılan iddialara göre Nostradamus, Donald Trump’ın başkan olacağını 400 yıl öncesinden görmüş.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Donald Trump’ın Amerika’nın yeni başkanı olmasıyla birlikte ortaya bir çok iddia atılmıştı. 

Bunlardan bir tanesi, Trump'ın başkan seçilmesinde sosyal medyada hakkında eğlenceli paylaşımlar yapılmasının etkili olmasıymış. 

Diğer bir yandan ünlü çizgi dizisi olan The Simpsons'ın yıllar öncesi yayınladığı bir bölümünde gelecekte Donald Trump’un başkan olacağını bizlere haber ettiği söylenmişti -bunun üzerine hala tartışmalar devam ediyor-. Pekii, bu zamana kadar yapılan en dikkat çekici iddianın Nostradamus'a ait olduğunu söylesek?

Ortaya atılan yeni bir iddiaya katolik inanışının en önemli kişilerinden Nostradamus (Nostradamus’un diğer bilinen adı Michel de Notre Dame’dir), Donald Trump’un günün birinde Amerika’nın başkanı olacağını 400 yıl öncesinden görmüş. 

“The Prophecies” adlı kitabında yer alan bu iddianın yanı sıra Nostradamus, daha önceden “Kehanetler” adlı kitabında da Adolf Hitler’in yükselişini öngörmüş ve yazdıkları bire bir yaşanmıştı.

Hem kabul edilen en ünlü kahin olması, hem de geçmişte kitaplarında yer verdiği ayetlerinin gerçekleşmesi üzerine bu iddiaya inanan kişilerin sayısı bir hayli fazla. Son olarakt sizlere Nostradamus’un 2016 yılı için 10 ayeti olduğunu ve bir kaçının gerçekten de yaşandığını belirtelim. Belki de iyi bir tesadüf veya tahmin etmiş de diyebiliriz.

webtekno

etiketler:Trump'un Başkan Olacağı 400 Yıl Önceden Biliniyordu !

Post Top Ad