Steam İndirimleri Başladı ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

24 Kasım 2016 Perşembe

Steam İndirimleri Başladı !


Steam Black Friday etkinliğini beklerken, Steam ters köşe yapı ve Steam Sonbahar İndirim etkinliğini ile bizleri baş başa bıraktı. İndirimde ön plana çıkan yapımları derledik.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Steam Sonbahar İndirimi başladı!
Hatırlayacak olursanız, sizlere birkaç gün önce PayPal firması tarafından sızdırılan önümüzdeki Steam indirim etkinliğinin müjdesini vermiştik. Steam Black Friday adı altında tahmin ettiğimiz indirim rüzgarı bizleri şaşırttı ve Steam Sonbahar İndirim etiketi adı ile karşımıza çıktı.

Son dönemlerde olduğu gibi, indirime girecek olan bütün yapımlar da tek hamlede indirim yapıldı. Bu indirimlerin yanı sıra ise, bu indirim etkinliği ile farklı bir konsept bizlerle buluştu: Steam Awards!Nedir bu Steam Awards?
Konsept isminden de anlayabileceğimiz üzere Steam, bu etkinliği ile farklı kategorilerde yapımlara ödül vereceğini açıkladı. Bizlerin oyu ile gerçekleşecek olan sistemde dokuz ayrı kategori yer alıyor.“Zamanın Eskitemediği” Ödülü, “Ağlamıyorum, Gözüme Bir Şey Kaçtı” Ödülü ve “Sadece 5 Dakika Daha” Ödülü gibi ilginç kategori isimleri ile başlatılan oylamanın sonucu, Aralık ayı ile gün yüzüne çıkacak.

Ayrıca, Steam Awards ile yapacağınız oylama, oyladığını yapımı oynama, oyladığınız yapımın incelemesini yazar ve her kategori için bir aday gösterirseniz, Steam Sonbahar İndirim rozetini elde edeceksiniz. Neyse, lafı fazla uzatmayalım ve hepinizin beklediği Steam indirim listesine göz atalım.shiftdelete

etiketler:Steam İndirimleri Başladı !

Post Top Ad