Snapchat Gözlüğünün Fiyatı 3000 Dolar - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

13 Kasım 2016 Pazar

Snapchat Gözlüğünün Fiyatı 3000 Dolar


Snapchat, kameralı gözlüğü Spectacles'ı satışa  çıkardı. Ancak gözlüğü satan ilk otomatı yakalayamayanlar şimdi internette açık arttırmalara akıyor.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Snapchat, üzerinde kamera bulunan Spactacles isimli gözlüğünü nerede ve ne zaman ortaya çıkacağı belli olmayan otomatlar vasıtasıyla satacağını duyurmuştu.
Otomatların ne zaman nerede bulunduğuna dair bilgi ise ilgili web sitesi üzerinden takip edilebiliyor.

Gözlüğü alan satmak için internete koydu

Otomatın ilk ortaya çıktığı noktada 130 dolarlık gözlükleri satın alabilenler ise çok şanslı. Şimdi Spectacles gözlüklerini otomatları takip etmeden satın almak isteyenler, internetteki açık arttırmalarda gözlüklere para yağdırıyorlar.

Bir gözlüğün satışının 3000 dolara kadar çıkması da bu ilginin ispatı. 

Snapchat'ın ileriki zamanlarda gözlükleri teknoloji marketlerinde satışa sunma ihtimali de bulunuyor ancak ilk aşamada gözlüğü medyada manşetlere taşımak ve meraklıları gözlüğün peşinden koşturmak için sürpriz otomatlarla satış kampanyası yürütüyor.

Üstelik bu sayede, henüz tutup tutmayacağı belli olmayan gözlükler için bir anda milyonlarca adet üretim siparişi vermek zorunda da kalmamış oluyor.

Gözlükler hakkında olumlu yorumlar gelirse ve gözlükleri isteyen önemli bir kitle oluşursa, Spectatcles'ın büyük üretim hacimleriyle dünyadaki teknoloji marketlerine yayılması mümkün olacak.

SDN - ShiftDelete.Net

Post Top Ad