Note Serisinin Yeni Modeli ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

10 Kasım 2016 Perşembe

Note Serisinin Yeni Modeli !


Galaxy Note 7'nin ardından herkes Note serisinin akıbetini merak ediyordu. Anlaşılan Samsung'un durmak gibi bir niyeti yok. Yeni Note modeli için ilk bilgilerle karşınızdayız!

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Yeni Galaxy Note modeli ortaya çıktı
Samsung Galaxy modelleri için 2016 oldukça hareketli geçti. Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge ile hızlı bir giriş yapan Samsung, ardından Galaxy Note 7 talihsizliği ile hızlı girişini kesmek zorunda kaldı.

Yeni Galaxy Note modeli yapım aşamasında
Geçtiğimiz yıllarda çıkan Galaxy S6 ve S6 edge'in model numaraları SM-G920 ve SM-G925 idi. Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge söz konusu olduğunda bu model numaraları SM-G930 ve SM-G935 olarak değişmişti.

Teknoloji dünyasının en çok içerik sızdıran adamı olan Evan Blass'a göre, bu yıl model numaraları SM-G950 (Galaxy S8) ve SM-G955 (Galaxy S8 edge) olacak. Samsung Galaxy S8 models are indeed skipping SM-G94* model numbers, will ship as SM-G950 & SM-G955. Know what else is in the works? SM-N950.

Bunun dışında bir model numarası daha göze çarpıyor. 2016'nın en şanssız teknoloji ürünü olmaya hak kazanan Galaxy Note 7'nin yeni versiyonu da sızan model numaraları arasında. Evan'a göre Note modelinin numarası da SM-N950 olarak geçiyor.

Eh, bu durumda yeni Galaxy Note modelini beklemeye başlayabiliriz. Bakalım Samsung neler planlıyor?

shiftdelete


etiketler:Note Serisinin Yeni Modeli !

Post Top Ad