Microsoft Selfie! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

6 Kasım 2016 Pazar

Microsoft Selfie!


Microsoft'un fotoğraflara uyguladığı filtreler ile kullanıcıların beğenisini kazanan Selfie uygulaması, nihayet Android için yayınlandı. İşte Microsoft Selfie'nin Android sürümünün detayları!

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Android için Microsoft Selfie çıktı!
Microsoft, geçtiğimiz yıl iOS işletim sistemini kullanan cihazlar için Selfie isimli uygulamasını yayınlayarak, kullanıcıların büyük beğenisini kazandı.


Zira, Microsoft Selfie uygulaması renk dengesi, ten rengi ve aydınlatma gibi ayarların yanı sıra sahip olduğu efektler ile çekilen fotoğrafların çok daha iyi görünmesini sağlıyor.

Microsoft Selfie uygulaması Android kullanıcılarıyla buluştu!
Microsoft, aradan geçen bir yılın ardından nihayet Selfie uygulamasını Android kullanıcılarıyla buluşturdu. 

Retrica vb. fotoğraf düzenleme uygulamaları gibi geniş bir efekt yelpazesine sahip olmayan Microsoft Selfie'de yer alan 12 filtre, çektiğiniz öz çekimleri en iyi hale getirebilmeniz oldukça yeterli bir deneyim sunuyor.
Microsoft'un yapay zeka teknolojisi sayesinde yaş, cinsiyet ve cilt tonu gibi birçok detayı analiz eden Selfie uygulaması, öz çekimlerinizi 1 -2 saniye içerisinde doğal ve kaliteli fotoğraflara dönüştürmenizi sağlıyor.

Microsoft Selfie uygulamasının fotoğraflar üzerinde yaptığı değişikliği görebilmek için, aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.shiftdelete
etiketler:Microsoft Selfie!

Post Top Ad